Jaki samochód mam wybrać

Jaki samochód mam wybrać(roczniki 2001-2003)

Ankieta zakończyła się 09 Sie 2011, 20:22

Renault Laguna II(Kombi)
3
75%
Peugeot 307(Kombi)
0
Brak głosów
Mazda Premacy(Van)
0
Brak głosów
Citroen Xsara Picasso(Van)
1
25%
Razem głosów : 4

Jaki samochód mam wybrać

02 Sie 2011, 20:22

Proszę o radę.
zielony6
Obserwowany

Re: Jaki samochód mam wybrać

02 Sie 2011, 21:06

Ja bym wybrał Xsare,miałem okazje jeżdzić ostatnio takowym i stwierdzam że super autko (silnik 2.0hdi który bywa oszczędny,środek przestronny,bagażnik pojemny).
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

02 Sie 2011, 22:42

barol91 napisał(a):...silnik 2.0hdi który bywa oszczędny...

ten silnik JEST oszczedny i naprawde trzeba sie postarac zeby bral wiecej. nie wiem jak w XP (jednak wieksza buda niz w X, ktora uzytkuje) ale nie trzeba sie jakos starac zeby w trasie (polskie drogi) uzyskac 5/100, co przy wadze auta 1400 kg jest naprawde dobrym wynikiem.
XP jest mocno niedocenianym autem co skutkuje dobra cena w zakupie i sporymi szansami trafienia nie zajezdzonego egzemplaza. na forach uzytkownicy narzekaja na trzeszczace plastyki ale rzecz jest do wyeliminowania.

pozdr
viwaldi
viwaldi

03 Sie 2011, 11:57

Mi najbardziej z tych wszystkich podoba się Laguna kombi,ale to tylko moje zdanie,nie wiem na jakie szczegóły oraz elementy zwracasz uwagę. Citroen to też dobry wybór,ładnie się prezentuje,dobry i ekonomiczny silnik. Wybieraj między tymi dwoma modelami.
MotoTechnic
Początkujący

Miejscowość: Kraków

03 Sie 2011, 14:14

Tak tylko że Laguna II z początków lat produkcji to królowa lawet :wink:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa Kia Carens otrzymała 5 gwiazdek EuroNCAP Nowa Kia Carens otrzymała 5 gwiazdek EuroNCAP
    Nowa Kia Carens otrzymała 5 gwiazdek w testach zderzeniowych EuroNCAP - wiodącej europejskiej organizacji oceniającej najważniejsze aspekty bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kia Carens jest jednym z dwóch tylko modeli ...
    Jak wymienić samemu koło w samochodzie osobowym? Jak wymienić samemu koło w samochodzie osobowym?
    Sprawna wymiana koła w samochodzie wymaga pewnej praktyki, ale dobrym punktem wyjścia może być teoretyczne opanowanie tej operacji. Co jest niezbędne i w jakiej kolejności należy wykonywać poszczególne czynności? Wyjaśniamy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI