Jaki samochód na pierwszy? Max. 2 tys.

22 Gru 2009, 18:41

Polonez jest duzy obszerny,ale to nie autko dla początkujacego zobacz RENAULT 19 CHAMADE .Limuzyna rownierz moze byc lada 2107,wiec pomysl.
Kowalsky
Łukaszek
Początkujący
 
Posty: 65
Miejscowość: Hajnówka

22 Gru 2009, 20:02

szybki200 napisał:
Projektując Poloneza ludzie nie myśleli tak o bezpieczeństwie jak w dzisiejszych czasach
Wtedy prędkość 120 kmh była prędkością zawrotną. W polonezie nie ma takiego czegoś jak jakieś strefy zderzeniowe itp.

Hmm... a ja wam powiem,że Polonez jest przez przypadek w miarę bezpieczny jak na auto z tamtych lat. Konstruktorzy nie myśleli takimi kategoriami bezpieczeństwa przy jego konstruowaniu jak w współcześnie ale jednak udało się im przez przypadek zaprojektowac w miarę bezpieczne nadwozie Poloneza...
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5787
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

23 Gru 2009, 11:12

barol91 napisał(a):Ja mam malucha i naprawde powiem wam wole juz sie nim turlac niz popierniczacz autobusami miejskimi,bo czasami autobusy to żenada,a do malucha przynajmniej wskocze i jestem nie zalezny od nikogo,a co do Poloneza to za 2tys znajdzie sie naprawde cos godnego uwagi i napewno na LPG,a zadbany Polonez to naprawde autko super [link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
sam mam sasiada ktory dosc dlugo nawet i 10lat moze bedzie jezdzil od nowosci Poldonem i to bez gazu i wspomagania i nie powiem zeby on zadbany byl


No akurat w sprawie malucha to dużo lepsza jest KM.
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

26 Lis 2011, 15:34

Polonez, może jak dłużej poszukasz to znajdziesz peugeota 106 albo suzuki swifta.
maciek1203
Aktywny
 
Posty: 466
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Tarnobrzeg
Auto: Hyundai Pony
Silnik: 1.5 83KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1991

26 Lis 2011, 16:08

Poszukaj Golfa II ;]
Mati2802
Aktywny
 
Posty: 389
Miejscowość: Elblag
Prawo jazdy: 18 06 1981
Auto: Octavia TDI, Golf TDI, Matiz

26 Lis 2011, 16:10

Chłopaki data!!
W moich żyłach etylina,zamiast serca turbina :D
vwmaniak
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 806
Miejscowość: Za górami za lasami ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Ewolucja Suzuki LJ-80
    Pytanie „czym różni się SJ od Samurai” jest jednym z częściej wracających na forum dyskusyjnym. Jednak niniejszy artykuł nie powstał w celu zestawienia parametrów technicznych, wymiarów czy ...
    Kalkulator średniej prędkości
    Prędkość taką można obliczyć dzieląc wskazania licznika przejechanych kilometrów przez czas pokonania tej drogi. W ruchu jednostajnym prędkość chwilowa, z jaką porusza się ciało, jest równa prędkości średniej. ...

26 Lis 2011, 16:53

Przepraszam przede mną odgrzali a ja nie zauważyłem ;D
Mati2802
Aktywny
 
Posty: 389
Miejscowość: Elblag
Prawo jazdy: 18 06 1981
Auto: Octavia TDI, Golf TDI, Matiz