Jaki samochód polecacie?

Re: Jaki samochód polecacie?

12 Lis 2009, 20:07

Wdowiar napisał(a):
Daro20VT napisał(a):To kup Golfa II on będzie nówka :grin:

Nie ma co się śmiać:http://www.autokrata.pl/artykul/koniec-produkcji-golfa-1-7362

A co do zakupu. Może Uno 1.4? Ewentualnie Uno Fire?

Co do Golfa - odpada
Uno ma nawet ciekawy silniczek 1.4 ale to samo co z punto GT (części) i jakoś wygląd nie przemawia do mnie

stasiowski121 napisał(a):Właśnie też radziłbym Ci się rozejrzeć za czymś co będzie nieco mniejsze a tym samym też lżejsze i jakiś większy silnik do niego, np Uno 1.4 czy wspomniane przez Ciebie Punto Turbo choć ono okropnie dużo pali a od siebie dorzucę jeszcze Clio 1.4 oraz Fiestę 1.6 16V - to jest naprawdę bardzo zrywny i szybki samochód, mała masa, mocny silnik który daję dobre wrażenia z jazdy.

Ciekawe propozycje :)
Z tym ze nie wiem jak z częściami do tych samochodów z pewnością nie w takich cenach jak w CC.
Seba22
Nowicjusz

Miejscowość: Kraków

12 Lis 2009, 21:22

Dorzucę od siebie nexię. Mój kumpel sprzedał 1,5 86 koni w super stanie za 3 tysiące złotych także osiągalny pułap cenowy a samochód w miarę świeży ok. 96 rok i całkiem całkiem jeżdzący.
koczas
Aktywny

Miejscowość: centrum Polski

12 Lis 2009, 22:13

Części nie brakuje i są tanie bo to powszechnie znane silniki zarówno w renówce jak i w tym fordzie do tego pełno jest zamienników dobrej jakości.
stasiowski121

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Transport chłodniczy i zarządzanie łańcuchem chłodniczym Transport chłodniczy i zarządzanie łańcuchem chłodniczym
    Udział produktów świeżych i zamrożonych w transporcie żywności stale rośnie. Towarzyszy temu rozwój produkcji zaplecza logistycznego i nowoczesnych środków transportu chłodniczego. Żywność w dzisiejszych ...
    Nowe wyścigowe Mitsubishi MiEV Evolution II na PPIHC Nowe wyścigowe Mitsubishi MiEV Evolution II na PPIHC
    Podczas 91. edycji słynnego wyścigu Pikes Peak International Hill Climb (PPIHC) nowe wyścigowe Mitsubishi MiEV Evolution II zajęły drugie i trzecie miejsce w kategorii pojazdów z napędem elektrycznym. Pojazdy poprowadzili ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Infiniti Q50
      S2020005
      GTP Light