Jaki samochód polecacie w cenie od 12 do 14 tys. zł?

Re: Jaki samochód polecacie w cenie od 12 do 14 tys. zł?

26 Paź 2008, 14:48

artekjawor napisał(a):Moj znajomy sprzedaje bardzo fajna brave. Bardzo zadbana, ekonomiczna i dynamiczna bo ma chip i 120KM. [link wygasł]

On troche nim jezdzil i bardzo chwalil. Za taka cene wydaje mi sie ze fajne autko.

Przyzwoicie, a wiesz jaki chip był montowany?
Baqś

Re: Jaki samochód polecacie w cenie od 12 do 14 tys. zł?

26 Paź 2008, 14:50

Baqś napisał(a):
artekjawor napisał(a):Moj znajomy sprzedaje bardzo fajna brave. Bardzo zadbana, ekonomiczna i dynamiczna bo ma chip i 120KM. [link wygasł]

On troche nim jezdzil i bardzo chwalil. Za taka cene wydaje mi sie ze fajne autko.

Przyzwoicie, a wiesz jaki chip był montowany?

Nie mam zielonego pojecia bo to bylo juz robiopne w niemczech ale to juz mozna sie dowiedziec :p
artekjawor
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podróżować bezpieczniej samochodem? Jak podróżować bezpieczniej samochodem?
    Instruktorzy Szkoły Auto SKODA doradzają, jak wygodnie i bezpiecznie podróżować samochodem. Radosław Jaskulski, instruktor Szkoły Auto SKODA mówi: "Pozycja za kierownicą to podstawowy element bezpiecznej jazdy ...
    VW Amarok, pick-up klasy premium, z nową stylistyką VW Amarok, pick-up klasy premium, z nową stylistyką
    Pierwsze szkice zaprezentowane przez dział stylistyczny Volkswagen Samochody Użytkowe pokazują, w którą stronę zmierzają projektanci: Volkswagen Amarok ma być autem klasy premium wśród pick-upów swojego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005
      Subaru Impreza STI