Jaki samochód segmentu g ?

Jaki samochód segmentu g ?

07 Gru 2014, 15:34

Witam własnie sprzedałem obecny samochodzik i przymierzam się do kupna nowego 8)
Budżet - 20k € mieszkam w Niemczech to łatwiej będzie mi kupic lepsze auta :twisted:
Rozmyślam nad Nissanem 350z 313ps - ta wersja najlepsza :ok:
Toyota GT 86 tez coś w sobie ma ciekawego.
Hondzie s2000 - kupiłbym ale ciężko wyrwać fajny model z ESP

No i własnie mam dylemat ktory samochód byłby najlepszy ? Co biorę pod uwagę ? Dźwięk ( wiadomo 350z i s2000 najlepsze) awaryjność oraz przyjemność z jazdy.

Lub ewentualnie co byście mi polecili innego ?
Nie interesują mnie niemieckie - bmw lub audi / merc.
sniper0123
Obserwowany

Prawo jazdy od: 15 08 2006
Auto: Porsche Cayenne
Silnik: 4.5 v8
Paliwo: Benzyna
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2007

Re: Jaki samochód segmentu g ?

07 Gru 2014, 15:52

Szkoda, ze niemieckie odpadaja, bo sa zdecydowanie lepsze w tym segmencie. Z Japoncow ja tu widze tylko supre. 350z ma brzydki srodek szalu nie robi i serii nie trzyma. Podobnie s2000. Ew. evo/sti :)
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rumia
Auto: BMW
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty
    Jazda wyznaczonym torem wydaje się kierowcom jedną z oczywistych zasad ruchu drogowego. Tymczasem wielokrotnie można zaobserwować niebezpieczne zjeżdżanie samochodów na sąsiedni pas ruchu, zwłaszcza na zakrętach.
    Nissan GT-R 2013 Nissan GT-R 2013
    Dzięki wyższym osiągom, jeszcze lepszej stabilności jazdy przy wysokich prędkościach oraz lepszej kontroli prowadzenia, model GT-R z 2013 roku wyznacza nowe standardy dla samochodów wyczynowych. Najnowszy GT-R, zainspirowany ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      GTP Light