Jaki samochód ??

Jaki samochód ??

Opel astra II
4
21%
Audi A4
9
47%
Ford Foxus
2
11%
inne..
4
21%
Razem głosów : 19

Jaki samochód ??

17 Lut 2008, 20:23

Witam, tak jak w ankiecie, zastanawiam sie nad tymi samochodami, jak macie jakieś opinie, sugestie to byłbym wdzięczny za podzielenie sie nimi ;) Roczniki jakie mnie wstępnie interesują to 1997-2000, dokładnie nie wiem ile będę mógł przeznaczyć pieniędzy, przyjmijmy ze do 15000 ;) Nie interesuje mnie kombi, i wolałbym wersje 5 drzwiowe..
radek_1986
Nowicjusz

Re: Jaki samochód ??

17 Lut 2008, 21:20

Audi jest w miarę niezawodnym pojazdem o ustalonej renomie. Trzeba jednak unikać wyeksploatowanych egzemplarzy w dużych ilościach sprowadzonych do Polski w ramach prywatnego importu. Decydując się na zakup A4, warto sprawdzić, czy nie wycieka olej z miski olejowej i płyn z układu chłodzenia. Zdarzają się uszkodzone pompy olejowe i zacinające się elektryczne Fot. Audi: Wnętrze wykonano z materia³ów wysokiej jakości. podnośniki szyb, niespodziewanie włączający się fabryczny immobiliser i wadliwie działający centralny zamek. Te drobne usterki są jednak denerwujące. W egzemplarzach wyprodukowanych w latach 1995-97 producent dokonywał wymiany poduszek powietrznych, które uruchamiały się przedwcześnie. Koszty eksploatacji są wysokie. Np. Sprzęgło kompletne kosztuje 1800 zł.

Pozdro :wink:
Per aspera ad astra
Tiguan
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Pruszków

17 Lut 2008, 22:33

Ja tak ostatnio bardziej myślałem nad Astrą II, ponieważ słyszałem że w miarę mało pali, co jest dla mnie, studenta jednak ważne ;) I dlatego ważną rzeczą jest także niezawodność.. najbardziej nie zawodnym samochodem z tej trójki jest chyba foxus, ale ja na razie najbardziej jestem zdecydowany na astre, ale otworzyłem ten temat, żeby dowiedzieć sie czegoś nowego...więc mile widziane są wszystkie opinie ;)
radek_1986
Nowicjusz

17 Lut 2008, 22:35

może Lagune?
michalmanu
Zaawansowany

Miejscowość: Silesia

17 Lut 2008, 23:38

hmmm.. np cos takiego: [link wygasł] ??

Jedynki mi sie nie za bardzo podobają, a na dwójki mnie nie stać ;) Ale pomyśle;) Ta Laguna co pokazuje była by dobra ??;)
radek_1986
Nowicjusz

22 Lut 2008, 19:56

Z tego co sie dowiadywałem to najmniej kosztowny pod względem eksploatacji z tych samochodów które zaproponowałem jest Opel astra II, co o tym, sądzicie? Czy to prawda ?? Audi jest fajne ale właśnie z tego co słyszałem jest drogie, to samo słyszałem o Foxusie.
radek_1986
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak marki premium zmieniają motoryzację Jak marki premium zmieniają motoryzację
    Niegdyś rola producentów samochodów ograniczała się niemal wyłącznie do produkowania aut. Ale to już przeszłość. Dzisiaj największe marki nie tylko dają nam coraz bardziej zaawansowane pojazdy, ale również ...
    Ile pali hybrydowy SUV? Ile pali hybrydowy SUV?
    Za przykład weźmy SUV-y wyposażone w napęd hybrydowy. Auta tego typu są większe niż popularne hatchbacki, a ich masa zdecydowanie przekracza 1,5 tony. Dla wielu mogłoby to zabrzmieć jak recepta na wysokie spalanie i słabe ...

•