Jaki samochód wybrać??

03 Mar 2008, 20:11

Obecnie rozglądam się za samochodami, i szukam jakiegoś dobrego samochodu dość szybkiego, energicznego.
Chcę kupić samochód z rocznika 2000 i młodszy za cenę do 18000 zł. Myślę nad Alfą Romeo 146 lub 156 lub 166? Jakie są najlepsze silniki od 100 do 140KM diesel czy benzyna??? Jak jest z wytrzymałością zawieszenia, i jaki jest maksymalny koszt zrobienia kapitalnego remontu zawieszenia??
może wybrać mitsubishi lancer lub carisma a może mazda 323? a może macie jakieś inne propozycje?? Nie chce żadnych audic Vw BMW oplów.

czy części do alf, mitsubishi, mazdy są drogie?? do którego samochodu są najtańsze?? i który jest najbardziej ekonomiczny załóżmy że z silnikiem o mocy 120KM. samochód chcę kupić na przełomie zimy następnego roku ale teraz warto rozejżeć się bo nie chcę kupić kota w worku. dzięki z góry za pomoc.[color=red][/b]
matti090
Nowicjusz
 
Posty: 3

03 Mar 2008, 20:17

a co myślicie o seat Toledo???
matti090
Nowicjusz
 
Posty: 3

03 Mar 2008, 20:20

seat toledo to dobry wybor, ale w tej kasie diesla nie dostaniesz!
alfy sobie daruj ze wzgledu na wysoka awaryjnosc tych aut :)
pzdr
Pawlo
Zaawansowany
 
Posty: 588
Miejscowość: Bolesławiec

03 Mar 2008, 22:02

A może Honda Prelude ? Sportowe autko, tylko co do designu to nie wszystkim się podoba.
RadmaX
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 133
Miejscowość: Toruń

04 Mar 2008, 07:59

Honda to ładny samochodzik ale szukam samochodu 4-5 drzwiowego.
matti090
Nowicjusz
 
Posty: 3
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Dlaczego stres robi z nas gorszych kierowców?
    Obecna sytuacja jest dla wielu osób źródłem stresu. Wpływa on na naszą zdolność do prowadzenia samochodu. Stres pogarsza naszą koncentrację, a w przypadku osób, które reagują złością na sytuacje ...
    BMW 1 Coupe oraz BMW 1 Convertible Limited Edition Lifestyle
    Nowy pakiet wyposażeniowy Limited Edition Lifestyle świeci jeszcze jaśniejszym światłem dzięki walorom estetycznym BMW 1 Coupe i BMW 1 Convertible. Wchodzące w skład pakietu ekskluzywne dodatki wysokiej jakości zostały szczególnie ...