Jaki silnik do galaxy

jaki silnik do galaxy

01 Wrz 2010, 20:43

Witam.Chcę zakupić forda galaxy i nie wiem z jakim silnikiem.Proszę o pomoc jaki silnik jest najlepszy w tych autach pod względem bezawaryjności.
mariusz959
Nowicjusz

Re: Jaki silnik do galaxy

26 Wrz 2010, 21:08

No dobra ,ale która generacja i mniej więcej rocznik?!
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

Re: jaki silnik do galaxy

25 Sty 2011, 15:05

to tylko moje zdanie ale poparte doświadczeniem.mam galaxy 2,3 i 2,8 na codzien i powiem tak.
2,3 to duza moc w porównaniu ze spalaniem
2,8 coś pięknego jeśli chodzi o jazdę przyspieszenie,wyprzedzanie ale to SPALANIE
2,0 to kiszka dużo pali bo non stop go trzeba deptać żeby jechał i słabe osiągi
1,9 d osiągi i spalanie spoko ale koszty disla przy awariach dla mnie nie do zaakceptowania

w benzynie trzeba traktować silnik jak części jak poważnie nawali to wymienić koszt mniejszy niż pompy w dislu.
mam 2,3 3 lata a 2,8 rok i jak narazie najpoważniejsza usterka to silnik krokowy i napinacz paska. dodam ze łańcuszek rozrządu to tez ułatwienie i obniżenie kosztów
stiigg
Nowicjusz

Miejscowość: sosnowiec
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pagani Huayra - centralnie umieszczony wydech Pagani Huayra - centralnie umieszczony wydech
    Samochody ze stajni Pagani zawsze słynęły z ekstrawaganckiego wyglądu i nie inaczej jest w przypadku następcy modelu Zonda, czyli Huayry. Tak samo jak w Lexusie LFA, wszystkie końcówki wydechu włoskiego auta skupiono ...
    Ograniczenie prędkości na niemieckich autostradach Ograniczenie prędkości na niemieckich autostradach
    Niemcy nasi bliscy sąsiedzi za zachodnią granicą rozważają wprowadzenie ograniczenia prędkości na wszystkich autostradach. Do tej pory jeżeli znaki nie mówiły inaczej takie ograniczenie nie obowiązywało. Tu jednak ...

•