Jaki sprzęt wybrać do diagnostyki

Jaki sprzęt wybrać do diagnostyki

14 Gru 2013, 13:11

Witam mam zamiar zakupić jakiś w miarę tani sprzęt do diagnostyki głównie zależy mi na kasowaniu błędów np ostatnio w peugeocie 206 miałem świecące kontrolki od airbag i check control, nad sprzętem myślałem o scanmaster + elm327 i moje pytanie czy będzie to zdawać egzamin gdyż jestem zielony w tych tematach i nie chciał bym kupić czegoś co nie będzie spełniało wymagań. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
damian0076
Obserwowany

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[B] GP 1,4 / Rio II 1,4 / Clio III 1,4 / Yaris II 1,3 / Polo IV 1,4 [B] GP 1,4 / Rio II 1,4 / Clio III 1,4 / Yaris II 1,3 / Polo IV 1,4
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu B - silnik benzynowy o mocy ok. 90KM - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2006r. Wytypowane modele do zestawienia: - Fiat Grande Punto 1,4 16V - 95KM - Kia ...
    Mitsubishi Global Small to Mitsubishi Space Star w Europie Mitsubishi Global Small to Mitsubishi Space Star w Europie
    W związku z niespodziewanymi kwestiami prawnymi, związanymi z prawami handlowymi do znaku "Mirage" w Europie, firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) zdecydowała o nadaniu nowej nazwy na Starym Kontynencie modelowi Global ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Dodatkowe zawieszenie pneumatyczne w Patrolu
      Jeep Compass -- 03-21-2012 1
      Cyfrowa książka serwisowa, Skoda
      Dziewczyny