Jaki telefon kupić?

Jaki telefon kupić?

03 Lut 2014, 12:32

W związku z tym, że kończy mi się abonament - muszę w krótkim okresie czasu zdecydować się na coś nowego. Zastanawiałem się nad kilkoma modelami... HTC One, Galaxy S4 itd. Ale z mojej analizy wynika, że stać mnie będzie na coś tańszego. Porównałem sobie lg swift l7 ii czy lg swift l9 - oba w granicach 1000 zł, podzespoły wyglądają rozsądnie... Co o nich myślicie? Czy ktoś z was miał jeden z tych modeli? Jak się sprawowały?
zachary
Początkujący

Prawo jazdy od: 13 05 1998

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochodowe SPA czyli porządna kąpiel dla auta Samochodowe SPA czyli porządna kąpiel dla auta
    "Kierowcy, bądźcie dla nas dobrzy szczególnie na wiosnę" to byśmy usłyszeli gdyby samochody umiały mówić, z takim apelem zwróciłyby się do swoich właścicieli. I poprosiłyby ich o porządną kąpiel. Zimą ...
    Legalizacja gaśnicy potrzebna czy nie? Legalizacja gaśnicy potrzebna czy nie?
    Wprowadzono mi pewien mętlik w głowie. Niedawno zostałem zatrzymany do rutynowej kontroli drogowej. Policjant kazał mi pokazać gaśnice. Oczywiście na gaśnice nie mam legalizacji bo się skończyła, a zapomniałem zrobić. Policjant ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Opel Insignia
      Toyota Mirai, środkowa konsola
      Gokart wyścigowy
      Audi S4 B6