Jaki telefon kupić?

Jaki telefon kupić?

03 Lut 2014, 12:32

W związku z tym, że kończy mi się abonament - muszę w krótkim okresie czasu zdecydować się na coś nowego. Zastanawiałem się nad kilkoma modelami... HTC One, Galaxy S4 itd. Ale z mojej analizy wynika, że stać mnie będzie na coś tańszego. Porównałem sobie lg swift l7 ii czy lg swift l9 - oba w granicach 1000 zł, podzespoły wyglądają rozsądnie... Co o nich myślicie? Czy ktoś z was miał jeden z tych modeli? Jak się sprawowały?
zachary
Początkujący

Prawo jazdy od: 13 05 1998

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wymiana filtra powietrza - Toyota Yaris (P9) II 1.3 VVTi [porady] Wymiana filtra powietrza - Toyota Yaris (P9) II 1.3 VVTi [porady]
    Jak wymienić filtr powietrza w samochodzie Toyota Yaris II? Oznaczenie tego modelu to (P9), a produkowany był w latach 2005-2010. Sama wymiana jest bardzo prosta wystarczy odpiąć dwa zatrzaski na obudowie filtra i jedno mocowanie ...
    Pickup ŠKODA FUNstar Pickup ŠKODA FUNstar
    Nowy samochód marzeń 23 stażystów ze Szkoły Zawodowej ŠKODA Auto to zuchwały Pickup ŠKODA FUNstar. Koncepcja tego pojazdu, opartego na nowej ŠKODZIE Fabia, jest rezultatem projektu "samochód ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Dziewczyny
      krzyż św. Andrzeja
      Mitsubishi L200 Strakar z 4-litrowym, benzynowym silnikiem, 2, Cross Country - Rabakoz Cup
      Tuning Show