Jaki to gaz?? Jak odpalic na gazie??

Jaki to gaz?? Jak odpalic na gazie??

06 Sty 2008, 12:27

Witam mam problem z moja Omega A. Jakis skur... podziurawil mi bak. Mosze ja odpalic na gazie. Tylko nie wiem jaka tam jest instalacja. Na poszczegolnych elementach pisze tak:

przelacznik landi tipo c971

i

lambda gaz control pl 601
polgas pl 601
Nie wiem co pisze na parowniku.
Chodzi mi o przelacznik on jest 3 pozycyjny na ktorej pozycji pali sie tylko na gazie?? Jak go odkrecilem to zauwazylem ze z jednego boku sa jeszcze dwa male przelaczniki. Po co one??

Oczekuje pewnych odpowiedzi. Auto jak nie bedzie chcialo zabrac na rozrusznik to pociagne. Wiec wolalbym go nie meczyc w zlej pozycji przelacznika.

Moze cos innego trzeba zrobic zeby palilo na gazie??
grubass
Nowicjusz

Re: Jaki to gaz?? Jak odpalic na gazie??

07 Sty 2008, 20:58

pozycje zależa od radosnej twórczości gazowników
u mnie w 2 autach jest innaczej
ale środek to zawsze benzyna , jedna skrajna automat chyba tak jak masz , druga skrajna to gaz
74
Początkujący

07 Sty 2008, 21:24

A jakim problemem jest wypróbować?Pozycja uruchamiania silnika na gazie jest tylko jedna.Reszta(jedna lub dwie pozycje) to zawsze uruchamianie na benzynie.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

10 Sty 2008, 20:16

problem jest taki , że mając pusty zbiornik paliwa (dziurawy)odpalamy na gazie i wydajemy wyrok na pomkę paliwa
ratuje laweta albo sznurek
74
Początkujący

09 Lut 2008, 17:13

74 wyjmujesz przekaznik pompy paliwa i już jest problem z głowy.pompa paliwa nie zadziała wtedy
chicken19
Zaawansowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Rajd Finlandii 2017 wygrywa młody fiński kierowca Rajd Finlandii 2017 wygrywa młody fiński kierowca
    Tegoroczny Rajd Finlandii wygrał niespodziewanie młody fiński kierowca Esapekka Lappi, zdobywając najwyższe miejsce na podium dla zespołu Toyota GAZOO Racing. To jednak nie przypadek – mimo zaledwie 26 lat, młody Fin ...
    Koncepcyjny Opel ADAM ROCKS - miejski mini crossover Koncepcyjny Opel ADAM ROCKS - miejski mini crossover
    Opel ADAM, który oferuje 61 000 wariantów wyposażenia nadwozia i prawie 82 000 opcji wyposażenia wnętrza oraz supernowoczesny system informacyjno-rozrywkowy IntelliLink, jest nie tylko prawdziwym mistrzem personalizacji, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50