Jaki Transmiter? Dobra jakość dźwięku

Jaki Transmiter? Dobra jakość dźwięku

12 Maj 2017, 13:47

Witam.
Jako, że w swoim samochodzie posiadam jedynie radio na kasety + zmieniarkę płyt w bagażniku, poszukuję czegoś co umożliwi mi słuchanie muzyki z pendrive/karty sd/telefonu, najtańszym rozwiązaniem będzie jak rozumiem transmiter.

Jaki transmiter jest obecnie najbardziej warty uwagi na rynku pod względem jakości dźwięku i braku szumów?
qwerty7
Nowicjusz

Auto: xxx

Re: Jaki Transmiter? Dobra jakość dźwięku

11 Lip 2017, 13:45

qwerty7 napisał(a):Jaki transmiter jest obecnie najbardziej warty uwagi na rynku pod względem jakości dźwięku i braku szumów?
Powiem Ci że wszystkie są zbliżone do siebie i najważniejsze jest znalezienie częstotliwości na której nie ma aktualnie innych fal które mogą powodować zakłócenia. Sam miałem kilka transmiterów fm które używałem tylko do emisji dźwięku z karty miniSD i aktualnie korzystam z BLOW 74-138#. Jestem z niego zadowolony mam go około roku i do tej pory żadnych problemów.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3346
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

56. Rajd Barbórka - prawdziwe rajdowe klasyki 56. Rajd Barbórka - prawdziwe rajdowe klasyki
    W piątek (30.XI) i w sobotę (1.XII) już po raz 56. odbędzie się słynny Rajd Barbórka. Na starcie rywalizacji obok nowoczesnych konstrukcji staną również prawdziwe rajdowe klasyki od Toyoty, Subaru czy Lancii. ...
    700 tysięcy aut elektrycznych na koniec 2017 r. w UE 700 tysięcy aut elektrycznych na koniec 2017 r. w UE
    Ponad 200 tysięcy pojazdów elektrycznych zostanie zarejestrowanych w UE w 2017 r. Ogólna liczba aut z napędem elektrycznym poruszających się po drogach Starego Kontynentu może wynieść 700 tysięcy – prognozuje ...

•