Jaki wideorejestrator do 600 zł!!

Jaki wideorejestrator do 600 zł!!

24 Paź 2018, 16:03

Witam. Poszukuję wideorejestratora do 600 zł. Musi posiadać GPS. Na oku mam jak narazie Viofo a119s-g v2 z soczewka Sony f1.8. Jest to nowsza wersja z tego roku. Jestem otwarty na inne propozycje. Może być i dual ale czytałem że są z nimi problemy. Pozdrawiam.
Kamerowo
Obserwowany

Re: Jaki wideorejestrator do 600 zł!!

24 Paź 2018, 23:04

Ja mogę śmiało polecić Xblitz Black Bird 2.0 gps https://www.ceneo.pl/55326626#crid=266375&pid=4171. Jest do dostania za bardzo rozsądne pieniążki, nagrywa w 1080, ma WDR. Czego chcieć więcej :) No i ma tryb parkingowy, wiec żaden rozbójnik parkingowy nam nie ucieknie zostawiając nasze auto porysowane :)
KarolSuz
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Prawo jazdy: 17 06 2013
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: Suzuki Swift MK7
Silnik: 1.2 94KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011

Re: Jaki wideorejestrator do 600 zł!!

26 Paź 2018, 23:14

Ja ma Viofo A129 w Dual ale w tej cenie kupisz też Viofo A129 z GPS i dodatkowo z kartą pamięci.

Masz zajefajną jakość VIOFO czyli wiadomo że najwyższa półka do tego łączność WiFi i obsługa dodatkowo w aplikacji i w przyszłości możesz dokupić tylną kamerę.
KrysPin23
Nowicjusz

Auto: Seat Leon
Silnik: 2.0, 300 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2017
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jazda na suwak - czy teoria idzie w parze z praktyką? Jazda na suwak - czy teoria idzie w parze z praktyką?
    Minął już ponad miesiąc od wejścia przepisów nakazujących jazdę na suwak. Sprawdziliśmy jak to wygląda w rzeczywistości poruszając się w Warszawie w godzinach szczytu czy faktycznie kierowcy respektują tą zmianę. Jazda ...
    Nowe tablice rejestracyjne do 2020 roku dla samochodów elektrycznych Nowe tablice rejestracyjne do 2020 roku dla samochodów elektrycznych
    Ministerstwo podało że od przyszłego roku będą nowe tablice rejestracyjne dla samochodów elektrycznych. Chodzi o to żeby z daleka można było odróżnić taki w 100% elektryczny pojazd od innego np. hybrydowego. ...

•