Jaki wzmacniacz pod Sony XS-GTX100LW 10" 1100 Wat

Jaki wzmacniacz pod Sony XS-GTX100LW 10" 1100 Wat

02 Sty 2014, 20:26

Witam. Jestem nowym na forum zatem serdecznie witam wszystkich forumowiczów i życzę Szczęśliwego Nowego roku :)

A teraz do rzeczy. Ostatnio nabyłem Sony XS-GTX100LW 10" 1100 Wat ( w skrzyni basowej).
Jaki polecacie do tego wzmacniacz i kable? Aktualnie mam zabytkowego Weconic vx 4280 i wątpie aby pociągnął on tego Sonego.
Kable wolałbym mieć już na przyszłość gdy będę wymieniał swoje audio na coś mocniejszego.

Do weconica myślałem podłączyć same głośniki (6 sztuk, dwa w drzwiach, dwa w podszybiu, dwa na półce bagażnika) Co Wy o tym myślicie? Głośniki drzwi/półka - 45W rms, podszybie po 10W.

Proszę o wypowiedzenie się czy takie coś ma sens, a przede wszystkim proszę o pomoc w doborze kabli jak i wzmacniacza.

Pozdrawiam
Dawko
Obserwowany

Auto: Golf

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochodem elektrycznym dookoła świata - Izabella Miko Samochodem elektrycznym dookoła świata - Izabella Miko
    Izabella Miko przyleciała do Polski prosto z USA by opowiedzieć o tym, po co jeździła na stację paliw... elektrycznym Mitsubishi i-MIEV. Zdradzi też, jak wyglądałaby jej podróż dookoła Ziemi za kierownicą auta na prąd. ...
    Nowa Mazda6, debiut kolejnej wersji tego modelu Nowa Mazda6, debiut kolejnej wersji tego modelu
    Podczas tegorocznego Salonu Samochodowego w Moskwie debiutuje kolejna wersja modelu Mazda6. To drugi przedstawiciel (po CX-5) nowej generacji samochodów Mazda, wykorzystujący pełen zakres TECHNOLOGII SKYACTIV oraz ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Dziewczyny
      Motor Show
      Subaru Impreza STI
      Park maszyn