Jakie auto do 15.000 zł???

Jakie auto do 15.000 zł???

02 Kwi 2013, 10:14

Witam serdecznie zastanawiam się nad kupnem samochodu myślę tak w granicach 15tyś. Podobają mi się VW Passat B5 FL , Mazda 6 , Opel Wectra c , i mam bardzo trudny wybór. Czytałem nieco o tych samochodach i o passacie pisali że blacha się sypie że jest na pompo wtryskach które wysiadają . Mazda podobno dobra ale tylko w benzynie bo w dieslu turbina siada. A Opel nie wiem czy opłaca się kupowac auto np z 2002/3 roku które kosztuję 15000. Zależy mi aby jazda była ekonomiczna tak i żeby sie często nie psuło. Bardzo bym prosił abyście mi pomogli dokonac wyboru i napisali jakieś zalety i wady tych samochodów także ich silników :)
wojtekp15
Obserwowany

Prawo jazdy od: 29 03 2013
Auto: BMW

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co może zamarznąć w naszym samochodzie? Co może zamarznąć w naszym samochodzie?
    Co w samochodzie jest szczególnie wrażliwe na niską temperaturę? Jak sobie poradzić z typowo zimowymi problemami? Poniżej prezentuję kilka odpowiedzi które mogą okazać się przydatne wielu kierowcom. Głównym ...
    Moto Session 2016 Moto Session 2016
    Lubelskie Święto Motoryzacji to obowiązkowa pozycja w kalendarzu imprez w 2016 r. Już w weekend 7-8 maja zapraszamy na Moto Session. W tym roku na zwiedzających czekać będą wystawy nie tylko samochodów, ale także motocykli, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005