Jakie auto do 15-20 tyś ?

Jakie auto do 15-20 tyś ?

20 Cze 2016, 22:17

Witam poszukuję auta w cenie 15-20 tyś. Auto będzie pokonywać około 30-40 km dziennie w weekend jakaś dłuższa trasa. Do tej pory jeździłem dieslem ( bo oszczędniej) ale może być również benzyna pod gaz. Auto na pewno 5 drzwiowe i moc minimum 110KM myślę nad 6 biegową skrzynia. Auto żeby było dobrze wyposażone, mało awaryjne, tanie w eksploatacji. Nie mam upatrzonego modelu i jestem otwarty na propozycje. Na początku zastanawiałem się nad Astra 3, Vectrą C i Fokusem 2 .Jestem z Ostrzeszowa(Wlkp)
janusz1809
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 25 09 2009
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: peugeot 206
Silnik: 2.0 HDi 90KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły
    Zmiana pory roku wymaga od kierowców dostosowania do nowych warunków jazdy. Wyzwania dla prowadzących auta związane z jesienią to m.in. liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły. Pamiętajmy ...
    Nowa Toyota RAV4 i zmodernizowany mini van Verso Nowa Toyota RAV4 i zmodernizowany mini van Verso
    W dniach 9-10 podczas marcowej premiery, Toyota zaprezentuje w swoich polskich salonach dwie nowości. Model RAV4 czwartej generacji jest jednym z najbardziej oczekiwanych debiutów motoryzacyjnych na polskim rynku. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Lexus IS 250 F Sport, podwójny wydech
      Nissan Patrol, wjazd pod ośnieżoną górę
      Skoda Superb kombi, bok, 2014
      Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2009