Jakie auto do 15-20 tyś ?

Jakie auto do 15-20 tyś ?

20 Cze 2016, 21:17

Witam poszukuję auta w cenie 15-20 tyś. Auto będzie pokonywać około 30-40 km dziennie w weekend jakaś dłuższa trasa. Do tej pory jeździłem dieslem ( bo oszczędniej) ale może być również benzyna pod gaz. Auto na pewno 5 drzwiowe i moc minimum 110KM myślę nad 6 biegową skrzynia. Auto żeby było dobrze wyposażone, mało awaryjne, tanie w eksploatacji. Nie mam upatrzonego modelu i jestem otwarty na propozycje. Na początku zastanawiałem się nad Astra 3, Vectrą C i Fokusem 2 .Jestem z Ostrzeszowa(Wlkp)
janusz1809
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 25 09 2009
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: peugeot 206
Silnik: 2.0 HDi 90KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Aplikacja Aplikacja "Mazda6" dla urządzeń Apple i z systemu Android
    Aplikacja prezentująca najnowszą Mazdę6 dostępna jest już dla użytkowników w Polsce. Umożliwia zapoznanie się z nowym modelem, który ze swoją wspaniałą stylizacją KODO i wysoce wydajną technologią SKYACTIV gotów ...
    Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Moto Piknik Olsztyn 2012
      1/4 mili Bemowo
      Ciężarówki Mitsubishi Fuso
      Fiat Fiorino, przesuwne drzwi boczne