Jakie auto do 15-20 tyś ?

Jakie auto do 15-20 tyś ?

20 Cze 2016, 22:17

Witam poszukuję auta w cenie 15-20 tyś. Auto będzie pokonywać około 30-40 km dziennie w weekend jakaś dłuższa trasa. Do tej pory jeździłem dieslem ( bo oszczędniej) ale może być również benzyna pod gaz. Auto na pewno 5 drzwiowe i moc minimum 110KM myślę nad 6 biegową skrzynia. Auto żeby było dobrze wyposażone, mało awaryjne, tanie w eksploatacji. Nie mam upatrzonego modelu i jestem otwarty na propozycje. Na początku zastanawiałem się nad Astra 3, Vectrą C i Fokusem 2 .Jestem z Ostrzeszowa(Wlkp)
janusz1809
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 25 09 2009
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: peugeot 206
Silnik: 2.0 HDi 90KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koncepcyjne modele Lexusa Koncepcyjne modele Lexusa
    Prezentowane na wystawach motoryzacyjnych koncepty Lexusa, zapowiadają kierunki rozwoju stylistyki i technologii samochodów seryjnych. Wielokrotnie zdarzało się jednak, że trafiający na rynek nowy model był niemal ...
    Mercedes-Benz A 45 AMG fascynujący samochód kompaktowy Mercedes-Benz A 45 AMG fascynujący samochód kompaktowy
    Po raz pierwszy w historii sportowy oddział Mercedes-Benz prezentuje fascynujący samochód kompaktowy. A 45 AMG to element strategii "AMG Performance 50", stworzonej dla uczczenia 50. urodzin AMG w 2017 roku. Do jego ...

•  
    • WST 1/4
      Audi A4
      Nissan 200SX S14, 4
      Mimonske Valky XII