Jakie auto do 15tys

17 Lut 2019, 05:17

Witam poszukuje auta do 15tys
Wiem ze to nie jest duzy fundusz ale niestety sytuacje zmusiła mnie jaknajszybciej zmienic auto
Niestety moja wiedza o motoryzacji jest mała dlatego prosilbym o rade bardziej kumatych ode mnie
Moje wymagania...
-sedan
-benzyna/gaz (glownie jezdze po miescie zadko kiedy zdarza sie jakis wiekszy odcinek bo dziennie robie od 10 do 40km)
-malo awaryjny silnik (moją 1 myslą byl silnik 1.8t w audi a4b6 ale mieszkam na pomorskim i tych samochodow nie ma zbyt duzo z tym silnikiem
Nastepnym opel vectra c z silnikiem z02net 2.0t od saaba niestety tak jak w przypadku audi nie znalazlem nic ciekawego)
-dobrze wspolpracujacy z gazem (jako ze moje trasy to glowie praca-dom chcialbym zaoszczedzic i poszukuje auta z juz zamontowanym gazem
Z gory dzieki za pomoc
Turbo123321
Obserwowany
 
Posty: 2

17 Lut 2019, 14:08

To jak nie ma Vectry z silnikiem 2.0 w Twojej okolicy to może najprostszy 1.8 ?:P
roFLU
Początkujący
 
Posty: 60
Prawo jazdy: 01 06 2014
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Dodge Ram 1500 5.7 Hemi
Silnik: Seat Leon Cupra 1.8T
Paliwo: Benzyna

18 Lut 2019, 22:58

A jak ten silnik sie sprawuje?
Jakies wady ?
Turbo123321
Obserwowany
 
Posty: 2
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    SSSuper Drift Cup 2011 - Bagicz / relacja
    Lotnisko Bagicz znajduje się ok. 7 km od centrum Kołobrzegu i ok. 4 km od Ustronia Morskiego. Położone jest przy drodze krajowej nr 11 (wyjazd z Kołobrzegu ulicą Koszalińską). Pod samo lotnisko prowadzi również ścieżka ...
    Kierunkowskazy - migać czy nie migać?
    Kierunkowskazy są ważnym narzędziem komunikacji na drodze. Pozwalają na informowanie o planowanym manewrze, więc prawidłowe korzystanie z nich powinno być nawykiem wszystkich kierowców. Dla wielu jednak nie jest. Trenerzy ...