Jakie auto do 20000?? Pomóżcie

06 Gru 2008, 22:52

Auto i do trasy i na drogi leśne. Cechujące się wysokim podwoziem. Najlepiej w diesel.

Zastanawiam się nad focusem astra i golfem IV.
laban83
Nowicjusz
 
Posty: 3

07 Gru 2008, 13:10

Nie wiem jak tam astra, ale golf IV to nie jest za wysokie podwozie, jazda po lesnych drogach to nie jest najlepszy pomysl, chodzi glownie o przedni zderzak, ktory jest zawieszony dosc nisko. Na normalne drogi jak najbardziej polecam.
bykuu
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 194
Miejscowość: z nienacka

07 Gru 2008, 18:12

Poza tym golf ma miske olejowa nisko i ztym bedziesz mial problem w czasie wojazy po lasach. Wiem bo mam takiego golfa IV i swego czasu cos tam z miski wycieklo wlasnie wskutek jej niskiego polozenia. Co do astry to nie wiem.
Suli
Nowicjusz
 
Posty: 37

07 Gru 2008, 20:46

Suli napisał(a):Poza tym golf ma miske olejowa nisko i ztym bedziesz mial problem w czasie wojazy po lasach. Wiem bo mam takiego golfa IV i swego czasu cos tam z miski wycieklo wlasnie wskutek jej niskiego polozenia. Co do astry to nie wiem.


i jak oceniasz golfa ogólnie?bo mam zamiar takiego kupic..ale zastanawiam sie tez nad ibiza IV.pozdr
gaz i łoska,opór i w pizd....;)
radex
Nowicjusz
 
Posty: 17

07 Gru 2008, 21:59

mam golfa IV od nowosci z 2000r, bezawaryjne, robie przeglady kiedy trzeba, ,garazuje, przejechal 326 tys i nie narzekam. pojawily sie slady korozji na progu od pasazera i poki co tylko tam. czesci z roku na rok tansze bo wiadomo auto coraz starsze. pali 6l nawet przy szybkiej jezdzie mam na mysli ok 160km/h. niezawodne auto, silnik 1,9 tdi 110KM. Ja osobiscie polecam
Suli
Nowicjusz
 
Posty: 37

07 Gru 2008, 22:09

Jak chcesz do lasu to może SUV-a np Land Rover Freelander 1999-2001r. 97 km. Mam takiego i sie mało psuje a jak coś idzie to to co ma prawo przy przebiegu 230tyś km.Auto nie jest aż takie wysokie ale wystarczy aby poszarżować po lesie.
motorro
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 651
Miejscowość: Ziemia Lubuska/Dolny Śląsk
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Mazda3 hatchback
    Nowa Mazda3 hatchback zadebiutowała 26 czerwca równocześnie w kilku miejscach na całym świecie. Tysiące dziennikarzy, blogerów i przedstawicieli mediów społecznościowych wzięło udział w szeregu uroczystych ...

07 Gru 2008, 22:25

a może ford fusion?? Co myslicie o tym
laban83
Nowicjusz
 
Posty: 3

08 Gru 2008, 12:54

Audi A4 1,9 TDI?
LUDZIE, którzy piją, są dla mnie NICZYM .............................................NICZYM BRACIA!
Czapla
Nowicjusz
 
Posty: 4
Miejscowość: że znowu ...