Jakie auto do 35 tyś. Proszę o pomoc i poradę !!!!!!!

Jakie auto do 35 tyś. Proszę o pomoc i poradę !!!!!!!

07 Kwi 2013, 13:05

Witam mam dylemat nt. kupna auta. Kwota jaką mogę przeznaczyć to 35 tyś może ciut więcej.

Wyposażenie nie będę wypisywał bo wyposażenie sobie dobiorę jakoś, chodzi mi głównie o markę no i jaki silnik wybrać.

Nadmieniam, że zawsze jeździłem dieslem i chyba na diesla bym się skusił. Potrzebuję auta dużego, kombi, ewentualnie VAN, autem będę jeździł 2-3 tygodniowo krótkie trasy w mieście, z 1 raz w tygodniu trasa koło 80 km i około 1 razy w miesiącu trasa około 450 km + różne nieplanowane i okazyjne wyjazdy.

Raczej nie chciałbym kupować Audi i VW, nie ma jakiegoś konkretnego powodu, dużo tego jeździ i tyle. Stylistycznie podoba mi się Mondeo MK IV i Mazda 6 od 2009r (tu bym musiał raczej te "ciut" dołożyć). Interesowała by mnie moc silnika około 130-140KM.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
tomkow81
Obserwowany

Prawo jazdy od: 15 09 2003
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nissan Pathfinder wybrany przez polską Policję Nissan Pathfinder wybrany przez polską Policję
    Nissan Sales Central & Eastern Europe sprzedał kolejne samochody dla polskiej Policji. W wyniku wygranego przetargu przeprowadzonego przez Komendę Wojewódzką Policji w Radomiu firma dostarczy 7 kolejnych samochodów ...
    ACC, BSW, LDW - systemy bezpieczeństwa na drodze ACC, BSW, LDW - systemy bezpieczeństwa na drodze
    Technologia coraz bardziej wspomaga kierowcę w zachowaniu bezpieczeństwa na drodze. Samochody rozpoznają znaki i ostrzegają o przekroczeniu dozwolonej prędkości, informują o obecności pojazdów w martwym polu a nawet ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI
      Jaguar