Jakie auto do 6000zł?

Re: Jakie auto do 6000zł?

15 Sty 2011, 19:17

Będę raczej często jeździł. do szkoły mam 15km w tym 2km przez te dziury. czyli razem będe robił coś koło 40km dziennie zakładając że po drodze gdzieś wstąpię. I w weekendy robię coś koło 100km, nieraz w jeden dzień tyle przejadę.
Eduardo9210
Nowicjusz

Miejscowość: Niemcy

15 Sty 2011, 21:52

Ja bym brał zagazowanego Lanosa.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

19 Sty 2011, 21:29

Chciałem tamtego Lanosa co ktoś wcześniej link wklejał, ale już sprzedany. Znalazłem innego z Wrocławia i też już sprzedany. Ten wygląda przyzwoicie, ale za dużo sobie ktoś życzy za niego:
[link wygasł]

I teraz nie wiem co robić, bo nigdzie blisko mnie nic nie mogę znaleźć.(Dolny Śląsk)
Eduardo9210
Nowicjusz

Miejscowość: Niemcy

19 Sty 2011, 22:38

No ten Lanos po fotkach wygląda ładnie jeśli faktycznie jest taki w realu to jest wart te 8tys.Zastanawia mnie tylko jedno auto posiada ABS,wspomaganie i alarm a czemu nie ma c.zamka,el.szyb??
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus LX - terenowy krążownik Lexus LX - terenowy krążownik
    Najczęściej kupowanymi autami Lexusa są obecnie SUV-y. W Polsce klienci mogą wybrać popularnego Lexusa NX lub większego Lexusa RX, tymczasem za oceanem oferta obejmuje też dwa jeszcze większe modele – GX oraz prekursora ...
    Lexus GS F i Torque Vectoring Differential Lexus GS F i Torque Vectoring Differential
    Gdy osiem cylindrów, pracując w zgodnym rytmie, wytwarza potężną moc 477 koni mechanicznych, a sportowa, ośmiobiegowa przekładnia automatyczna doskonale dopasowuje przełożenia do prędkości i przyspieszenia, potrzebny ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      MINI Clubman Bond Street, tył