Jakie auto do max. 13 tys.???

24 Lis 2006, 08:59

Witam wszystkich,

Prosze o porade, jakie auto kupic w cenie do maksymalnie 13 tys. PLN???
Auto ma sluzyc do dojazdow do pracy (70 km w jedna strone), wiec LPG raczej konieczne. Zalezy mi rowniez na (w miare) dobrym roczniku. Za te pieniadze osiagalny rocznik 2000 w przypadku fiatow: punto, palio, ew. astra I... co jeszcze polecacie??

P.S. nie chce daewoo ;).

Bede wdzieczny za wszelkie uwagi,
Pozdrawiam
Tomek
thetom
Nowicjusz
 
Posty: 22
Miejscowość: Bielsko-Biała
Prawo jazdy: 12 09 1994
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: obecnie nie mam

25 Lis 2006, 11:17

Witam!
Fiaty nie sa takie złe jak się o nich mówi, podwarunkiem ze sa własnie w miare nowe. Niepochlebne zdanie słyszałem o sienie 75 konkretnie o silniku... ze jest jednym slowem bardzo awaryjny. Co do punto...fiaty jak to fiaty maja uklad chamulcowy rodem z malucha(tylne elementy tego ukladu) ale maja dynamiczniejszy silnik niz wspomniane np. ople astry.
Niegdyś gdy chcialem kupic punto dowiedzialem sie ze samochodey te nienadaja sie razcej do "zagazowania" bo powoduje to wyciek spod głowicy...
Niewiem czy to prawda czy nie bo kupilem Polo
Pozdrawiam
Zulus
Nowicjusz
 
Posty: 35

26 Lis 2006, 13:51

Witam,
Ja na twoim miejscu bym kupił starsze autko np. Nissan Sunny z silnikiem 1.4 i takie autko zagazował jakoś do fiatów nie mam przekonania nawet jak by były nowsze ;/
Pozdrawiam,
Artek
ArteK
Forum Samochodowe
 
Posty: 5289
Zdjęcia: 11483
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 12 12 1996
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Toyota Auris TS Hybrid, Yaris
Silnik: 1.8 Hybrid, 1.3 VVTi
Paliwo: Hybryda
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016

26 Lis 2006, 14:32

czesć.jak chcesz mam do sprzedania passata B4 z grudnia 1993r.
pojemność 2.8 VR6
ful opcja oprócz skóry.po opłatach.
TOMIK-W
Nowicjusz
 
Posty: 1

27 Lis 2006, 08:39

dzieki za odpowiedzi,

ostatecznie kupilem palio weekend, koncowka 2001 (grudzien) z gazem, 1.2, 75 km.

pozdrawiam
tomek
thetom
Nowicjusz
 
Posty: 22
Miejscowość: Bielsko-Biała
Prawo jazdy: 12 09 1994
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: obecnie nie mam

28 Lis 2006, 16:50

Powiem Ci, że nawet dobry wybór :wink: .Miałem kiedyś okazje pojeździć Palio i dość dobrze go wspominam, jest funkcjonalny, a nadwozie kombi pozwala zapakować dużo rzeczy wyjeżdzając np. na wycieczke. Do tego auta przydałby się jednak troszke mocniejszy silnik, ale jeśli nie myślisz o,,rajdowej jeździe'' :lol: tylko będzie służył Ci do spokojnego pokonywania miejskich dróg to napewno będziesz zadowolony.
Pozdrawiam.
arek_89
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 903
Miejscowość: Małopolska
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Bezpieczeństwo pieszego na drodze
    Według statystyk, w 2012 roku doszło do 10 309 wypadków z udziałem pieszych, w wypadkach tych zginęło 1 167 osób, a rannych zostało 9 945 osób. Wypadki z udziałem pieszych stanowią prawie 33% wszystkich ...

30 Lis 2006, 13:41

Mam swiadomosc jaki tam jest silnik i dokladnie nie oczekuje od niego cudow.
Mam za soba pierwsze 500 km tym autem i poki co bez problemow - jestem zadowolony z jakosci jazdy - oczywiscie uwzgledniajac cene tego auta.

pozdrawiam
Tomek
thetom
Nowicjusz
 
Posty: 22
Miejscowość: Bielsko-Biała
Prawo jazdy: 12 09 1994
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: obecnie nie mam