Jakie auto kupić do 1500 funtów ?

Jakie auto kupić do 1500 funtów ?

12 Paź 2012, 21:21

Witam !

Zacznę od tego że mieszkam w UK. 10 miesięcy temu zdałem egzamin na prawo jazdy i noszę się z zamiarem kupna samochodu, dodam że mojego pierwszego ;] Zastanawiałem się nad Fordem Fiestą z roku 2003-2004 silnik 1.25 benzyna. Co myślicie o tym pomyśle ? Macie może jakieś inne propozycje w tej cenie ? Auto ma być małe gabarytami i mieć małą pojemność silnika żeby koszt ubezpieczenia mnie nie zabił :/ Jakby ktoś z Was mógł mi pomóc z wyborem to był bym wdzięczny.
Osobiście szukam ogłoszeń na stronie autotrader.co.uk więc możecie się sugerować ich cenami najlepiej ;]

Pozdrawiam i czekam na propozycje !
bossix84
Obserwowany

Prawo jazdy od: 23 12 2011

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Największa parada pojazdów elektrycznych Największa parada pojazdów elektrycznych
    Uhonorowany wieloma nagrodami Nissan LEAF już drugi raz w 2012 roku został wpisany do księgi rekordów. Konwój 225 tych samochodów okrążył tor wyścigowy Silverstone bijąc Światowy Rekord Guinnesa w kategorii„największa ...
    Renault Megane - kompaktowy hatchback do miasta Renault Megane - kompaktowy hatchback do miasta
    Najbardziej ekonomiczny silnik zapewniający przyzwoite osiągi to 1,6 dCi o mocy 130 KM i średnim spalaniu na poziomie 4 l/100 km . Odmiana ta została wyceniona na od 88 tys. zł i nie występuje z automatyczną skrzynią biegów. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50