Jakie auto kupić do 16 tyś? Używane i nieduże

Jakie auto kupić do 16 tyś? Używane i nieduże

25 Sie 2012, 14:09

Witam, mam problem dlatego proszę o pomoc. Chciałbym kupić samochód do 16 tys zł ale nie wiem co mam wybrać. Interesuje mnie auto używane i nie duże. Dodam że nie jeżdżę dużo samochodem, chciałbym także aby samochód pomieścił pięć osób. Nie znalazłem do tej pory niczego odpowiedniego dla mnie, dlatego proszę o propozycje uwzględniające moje potrzeby. Z góry dziękuję za pomoc.
Łukasz
Dante737
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001

Re: Jakie auto kupić do 16 tyś? Używane i nieduże

27 Sie 2012, 14:23

[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
Badysław
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Konkurs wakacyjny - gadżety motoryzacyjne Konkurs wakacyjny - gadżety motoryzacyjne
    Zapraszamy do udziału w konkursie wakacyjnym na aktywnych użytkowników (konkurs trwa do 31 sierpnia włącznie). Każdy kto odwiedza nasze forum i wypowiada się na nim pisząc tematy, posty, komentarze pod zdjęciami, czy ...
    Akumulatory ze stałym elektrolitem - mniejsze i większa pojemność Akumulatory ze stałym elektrolitem - mniejsze i większa pojemność
    Toyota planuje szybką ekspansję na rynku samochodów elektrycznych. Pionier rynku hybryd prowadzi najbardziej zaawansowane na świecie prace nad bateriami ze stałym elektrolitem, które mają być odpowiedzią na ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Subaru Impreza STI