Jakie auto kupić do 20 tys.

Jakie auto kupić do 20 tys.

02 Mar 2010, 16:55

Witam

Właśnie zdałem egzamin na prawo jazdy i wypadałoby zakupić jakieś auto.
Jednak w tym momencie pojawia się problem, ponieważ dopiero zaczynam swoją przygodę z motoryzacją i jestem kompletnym laikiem w tym temacie, a nie chciałbym się rozczarować podczas zakupu pierwszego auta w życiu.
W związku z powyższym drodzy forumowicze prosiłbym o pomoc w dobrym wyborze pierwszego auta.
Tak jak napisałem w temacie chciałbym samochód do 20 tys., benzyna, rok produkcji od 2000.
Poniżej zamieszczam link do auta jakie wpadło mi w oko (oczywiście wizualnie - o profesjonalną ocenę proszę was forumowicze):
[link wygasł]
W związku z powyższym autem prosiłbym o rzeczową ocenę, ponieważ naczytałem się o wadliwości marki Renault i już sam nie wiem czy te opinie to tylko jakieś mity czy mogą być problemy z tym samochodem.
Ewentualnie prosiłbym o polecenie jakichś innych marek przypominających powyższy model.

Pozdrawiam
noodles
Nowicjusz

Miejscowość: .......

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa SKODA Octavia w wersjach Active, Ambition i Elegance Nowa SKODA Octavia w wersjach Active, Ambition i Elegance
    Nowa SKODA Octavia zadebiutuje na polskim rynku już marcu 2013 roku. Samochód będzie oferowany w trzech wersjach wyposażenia: Active , Ambition i Elegance . SKODA Octavia to auto ustanawiające nowe standardy w swoim ...
    Wyprawa do MOab - relacja zdjęciowa Wyprawa do MOab - relacja zdjęciowa
    Dawno mnie tu nie bylo...czas nadrobic zaleglosci. Ostatnio mialem zaszczyt wspolorganizowac impreze Autotraper Moab Challenge. Bylem przewodnikiem po szlakach Moab dla grupy z firmy Autotraper z Lodzi. Zabawa byla swietna..na ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI