Jakie auto kupić do kwoty 50tyś ??

Jakie auto kupić do kwoty 50tyś ??

10 Wrz 2011, 09:39

Witam, Mam przeznaczoną kwotę 50tyś na zakup auta ale mam dylemat ... : /
Czy kupić BMW serii 3 rocznik 2005+ z przebiegiem około 150 tyś+ czy auto jakiejś gorszej marki ale z mniejszym przebiegiem , potrzebuje auta niezawodnego dla tego chce kupić BMW ale nie wiem czy po takim przebiegu nie będzie trzeba w nim co chwile coś wymieniać , potrzebuje rady płynącej z doświadczenie , pomożecie ? : )
pn999
Obserwowany

Re: Jakie auto kupić do kwoty 50tyś ??

10 Wrz 2011, 12:13

jezeli bmw bedzie mialo przebieg 150 000 napewno nie bedziesz musial przy nim nic robic, no chyba ze wymienic klocki itp. ja na Twoim miejscu szukalbym jakiejs zadbanej e90 w benzynie.

jezeli myslisz o innych autach poczytaj jeszcze tutaj :arrow: samochod-do-50-000-zl-co-wybrac-vt49202.htm#p303602
Biedrona
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: rzeszow
Auto: Honda accord VII
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

SKODA Octavia RS na Festiwalu Prędkości Goodwood SKODA Octavia RS na Festiwalu Prędkości Goodwood
    Podczas Festiwalu Prędkości Goodwood 2013 SKODA po raz pierwszy zaprezentuje Nową Octavię RS. Nowa SKODA Octavia RS to sportowa i jednocześnie najszybsza seryjna wersja najważniejszego modelu marki. Samochód będzie ...
    Wyprawa do Moab Wyprawa do Moab
    Po raz kolejny mialem zaszczyt organizowac wyprawe do Moab z firma Autotraper z Lodzi . Tym razem byl to memorial Macka Majchrzaka. Na imprezie stawily sie 32 osoby...miedzy innymi kilka "grubych" nazwisk ze swiata polskiego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI