Jakie auto kupic do wyrywania panienek? ;)

Jakie auto kupic do wyrywania panienek? ;)

09 Lis 2011, 00:41

Pytanie jak najbardziej serio, obecnie mam forda - nigdy zadna nie narzekala, ale wiem, ze bede mial wiecej partnerek w lozku robiac wrazenie czyms bardziej efektownym ;) Stad pytanie i mam nadzieje, ze nikt mnie nie zjedzie - przeciez nie jest powiedziane, ze na tym forum maja wypowiadac sie tylko skromniachy, prawda? ;) No wiec chcialbym, aby bylo jak najtansze, a w miare sie wyroznialo i sprawialo wrazenie drozszego. Moje typy - MB SLK 98-99r. BMW Z3, Audi 80 cabrio na dobrej feli. Alfa Romeo GTV (tylko tu serwis drogi, a i same auto awaryjne slyszalem). Ford Puma w matowej foli, Opel Tigra matowy na dobrej feli, Hyundai Coupe 99r. i tego typu autka - powiedzcie cos o nich i jesli macie lepsze propozycje, to czekam. Jak zauwazyliscie auta sa z roznych polek, bo nie bede ukrywal, ze zalezy mi na mozliwie najtanszym modelu, aczkolwiek nie wiem czy taki np. Ford Puma przy odrobinie pracy wizualnej (nie mam na mysli wies-tuningu) dalby rade i czy nie lepiej kupic czegos po prostu wyzszego, ale to juz bedzie mnie troszke bolalo finansowo mocniej. Auto ma 2 cele - przyciagnac uwage i dawac frajde z jazdy, bo lubie jezdzic, jezdze duzo i po prostu ma to byc cos wyjatkowego. Licze, ze nie bede obrazany, czy wysmiewany, troche tolerancji ;)
ayayay
Nowicjusz

Auto: Ford 1998 1,9 benzo 115kucy

Re: Jakie auto kupic do wyrywania panienek? ;)

09 Lis 2011, 04:07

[link wygasł]

Na drodze się wyróżnia a na dodatek masz dużo miejsca na zabawy z dziewczynami. Czy od życia można chcieć więcej? :lol:

PS Poza tym sprawdzi się jakby jakaś padła z wrażenia 8)
Łukasz93
Nowicjusz

09 Lis 2011, 09:40

Że tak spytam,co Ty jesteś jakiś alfons czy co? :lol:
Wogóle coupe na wyrywanie lasek?Moim zdaniem to nie zbyt trafny pomysł,jak już to jakiś fajny sedanik i dobre koło do tego.

moje typy choć niewiem ile masz funduszy:
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
linki tylko przykładowe.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

09 Lis 2011, 10:11

Ja mam ibizkę i wyrywam panienki ;) Kup jakiegoś oldsqula np. trabanta i będzie gites ;)
a5f5c1
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa

09 Lis 2011, 11:40

Witam.
Co do wyboru auta na wyrywanie lasek proponuję, abyś rozejrzał się za Hindustan'em Ambassador'em 1800. Auto niepowtarzalne i rzucające się w oczy.
:D
BMW E39 530dA Touring 193KM 2002r (był)
Rover 75 2.0CDT 116KM 2000r (był)
44mt
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Łomża
Auto: tymczasowo brak auta

09 Lis 2011, 11:42

Jeśli chcesz mieć w łóżku więcej partnerek lecących tylko na auto to Twoja sprawa. Ale na Boga - Tigra i Puma to najbardziej damskie auta jakie widziałem. Chcesz przyciągać laski czy je odpychać ? E36 coupe, przyciemnij szyby, daj ładne felgi i starczy.
havoc
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rzeszów
Auto: Porsche 911 Carrera 4 GTS
Silnik: 3.8 408 KM
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volkswagen Amarok: większa moc, lepsze wyposażenie i komfort Volkswagen Amarok: większa moc, lepsze wyposażenie i komfort
    Volkswagen Amarok od końca czerwca jest produkowany w Hanowerze. Wszystkie Amaroki z podwójną kabiną trafią na rynek europejski i rosyjski. Wraz z rozpoczęciem produkcji w zakładzie Stöcken, do Amaroka wprowadzonych ...
    Systemy wspomagające kierowcę - prawie jak sztuczna inteligencja Systemy wspomagające kierowcę - prawie jak sztuczna inteligencja
    Specjaliści przewidują, że w najbliższych latach – obok napędów alternatywnych – najważniejszym kierunkiem w motoryzacji stanie się rozwój pojazdów autonomicznych. To przyszłość, jednak już ...

• Re: Jakie auto kupic do wyrywania panienek? ;)

09 Lis 2011, 11:51

Polecam Fiat 126p :D
    wow12345
    Obserwowany

Auto: Syrena

09 Lis 2011, 12:58

Po co wydaać tyle kasy.. Kup Trabanta, Poloneza, fiata 125 qlbo maluszka i przerób go. TO znaczy wstaw jakieś chromy, jakieś alusy wieksze i przyciemnij szyby i wygląda git. Albo kup trabanta czy coś w tym stylu i przemaluj go na różowo i wstaw alusy. :lol:
    maciek1203
    Aktywny

Zdjęcia: 0
    Miejscowość: Tarnobrzeg
    Auto: Hyundai Pony
    Silnik: 1.5 83KM
    Typ: Hatchback
    Skrzynia biegów: Manualna
    Rok produkcji: 1991

09 Lis 2011, 13:17

Bejca e36 ostatnio modna na wypady pod remize ;)
    W moich żyłach etylina,zamiast serca turbina :D
    vwmaniak
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Za górami za lasami ;)

09 Lis 2011, 13:21

Chlopaki z tym trabantem i mercem pogrzebowym, to mnie rozwaliliscie :P Co do pumy i tigry - no wlasnie, podobaja sie kobietom. Powiem tak - mam 20tys i ani grosza wiecej. Normalnie kupilbym BMW Z3, ale to jeszcze dopicowac bedzie trzeba, ubezpieczyc, zarejestrowac, a to mnie troche przekroczy ;). BMW e46 - mysle o nim rowniez, bardzo fajne auto, ale nie wiem czy ponizej 20stki dam rade wychaczyc cos dobrego. BMW e36 coupe - rowniez mi sie podoba, zwlaszcza odmiany ze skora w srodku, wczoraj takie ogladalem - jak do czarnego wrzucic czerwona skore i dobre felgi, to autko jak marzenie mimo uplywu lat ;) Postaram sie dzis umowic na jakas jazde (vwmaniak - ja slyszalem, ze wiekszy poklask pod remiza volks wageny powoduja ;) )
    ayayay
    Nowicjusz

09 Lis 2011, 13:26

Volkswageny to może kiedys jak ich jescze niebyło stac na bmw,teraz już zaden nierobi takiego wrazenia jak e36 zawłaszcza w lpg :D
    vwmaniak
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

09 Lis 2011, 13:30

cos ty ViesWagona Golfa w alu kolpakach LPG power nic nie przebije, kazda panna pod remiza twoja bracie ;)
    ayayay
    Nowicjusz

09 Lis 2011, 13:38

Ja jednak wolę jednak jezdzic tym jak to nazwałes "ViesWagonem",niz Bryką Młodego Wiesniaka,no i niema jak ford co nie hehehe,jak sie niema co sie lubi to sie lubi co sie ma :mrgreen:
    vwmaniak
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

09 Lis 2011, 13:42

ayayay
    Nowicjusz

09 Lis 2011, 14:30

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

vwmaniak
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

• Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      S2020005