Jakie auto kupić? - dostawczaka który by miał 5 lub 6 miejsc

Jakie auto kupić? - dostawczaka który by miał 5 lub 6 miejsc

28 Gru 2006, 14:53

Witam!Nie wiem czy dobrze trafiłem ale potrzebuje porady a mianowicie: potrzebuje dostawczaka który by miał 5 lub 6 miejsc i D.M.C pow. 3.5t czyli żeby był jako cieżarowy najleprzy byłby Mercedes Sprinter.I tu pytanie czy nie wiecie o takiej wersji sprintera lub jakiegos innego podobnego bo przeszukałem już całą siec i nic takiego nie moge znaleśc bo wszytkie są do 3.5t.Z góry dzięki.POZDRO
dk.bartezz
Nowicjusz

Re: Jakie auto kupić??

28 Gru 2006, 15:45

istnieje taki sprinter :) ale jest bardzo ciężko go kupić wiem, bo mój stary swojego czasu też go chciał ... jeżeli nie przeszkadza Ci auto sprowadzane i znasz troche niemca ( lub ktos ci w jezyku pomoze ) poszukaj na [link wygasł], a jak nie sprinter to może coś mniejszego ? np VW T4 Caravelle ? jak duże to szukaj w renault ( master ) peguota albo fiata :)
kwiatek
Nowicjusz

Miejscowość: Tomaszów Maz.

Re: Jakie auto kupić??

28 Gru 2006, 15:52

Nie musi byc duże tylko musi mieć 5-6 miejsc i byc jako ciezarowy na kat.C
dk.bartezz
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy Brak snu to jak nadmiar alkoholu u kierowcy
    Powodów zmęczenia i niewyspania może być wiele, przede wszystkim jednak to brak odpowiedniej ilości snu. Zachowania zaspanej osoby za kierownicą są równie niebezpieczne jak tej kierującej pojazdem pod wpływem ...
    Auto Moto Show - Skaryszew 2012 / relacja Auto Moto Show - Skaryszew 2012 / relacja
    W niedzielę 03 czerwca byliśmy świadkami niesamowicie gorącego i pełnego wysokiego ciśnienia dźwięku weekendu w Skaryszewie. Już od wczesnych godzin na terenie Hotelu Cyganeria zjeżdżali się będą Miłośnicy tuningu, car audio ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      GTP Light