Jakie auto lepsze?

Jakie auto lepsze?

26 Maj 2013, 22:03

Siemka, chciałbym kupic swój pierwszy samochód w przedziale od 5000zł do 8000zł. Zastanawiam się nad Fordem Focusem 1, Oplem Astrą 2 i Volkswagenem Golfem 4 (chyba że w tej cenie proponujecie mi coś innego). Interesuje mnie silnik 1.6. Który z tych samochodów według jest najlepszy? Jakie są ich plusy i minusy? No i oczywiście, który z nich jest najtańszy w eksploatacji? Dodatkowo chciałbym zapytac, gdzie najlepiej i najtaniej ubezpieczyc samochód jeśli nie mam żadnych zniżek i mam 21 lat? Interesuje mnie samo OC.
miro990
Obserwowany

Prawo jazdy od: 21 06 2011
Auto: Volkswagen Polo Classic
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1998

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Centrum Testowania Silników Audi w Neckarsulm Centrum Testowania Silników Audi w Neckarsulm
    Uruchomienie nowego Centrum Testowania Silników w fabryce Audi w Neckarsulm oznacza oddanie do użytku najnowocześniejszych na świecie i najbardziej wydajnych urządzeń do badania jednostek napędowych. Centrum wyznacza ...
    Wyższe opłaty za badania techniczne od maja 2018 roku Wyższe opłaty za badania techniczne od maja 2018 roku
    W przyszłym roku czekają nas zmiany opłat w stawkach za przeglądy na stacjach kontroli pojazdów. Od maja 2018 roku przewidywane są spore podwyżki i o nich napisze poniżej, a w związku z uwolnieniem cen będą one mogły ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      Jaguar