Jakie auto większe niż SC ale też tanie

Re: Jakie auto większe niż SC ale też tanie

27 Lis 2009, 15:41

Myślę o puncie II fl tlko benzynka bez gazu jednak przebiegi z tego rocznika są duże a moje sc ma 45tysi km i się nie psuje wieć czy warto zamieiać go na auto z przebiegiem o prawie 100 tysi więcej?
Aveo wygląda ładnie i cenowo fajne. Corsa też fajna dzięki za helpa. panda trochę droga w porównaniu za to co oferuje czyli silniczek identyczny jak u mnie w SC.
harvard
Nowicjusz

Miejscowość: lubelskie

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Testy systemu zdalnego sterowania samochodem - Audi Testy systemu zdalnego sterowania samochodem - Audi
    Praktyczne testy systemu zdalnego sterowania samochodem, przeprowadzone przez Audi przed trzema tygodniami na targach Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas, spotkały się z dużym zainteresowaniem. Teraz producent po ...
    BMW 520d EfficientDynamics Edition BluePerformance BMW 520d EfficientDynamics Edition BluePerformance
    Przyjazny dla środowiska, zrównoważony ekologicznie, nowatorski – oto atrybuty, jakimi musi wyróżniać się zwycięzca w tej kategorii. Najlepsze pod tym względem okazało się BMW 520d EfficientDynamics Edition ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005
      Jaguar