Jakie auto wybrać??

Jakie auto wybrać??

12 Kwi 2010, 13:48

Proszę o pomoc w wyborze samochodu do 40 tyś. zł. Przeglądałem różne oferty i najbardziej zainteresował mnie citroen grand c4 picasso, również toyota avensis verso i mazda5. Który najlepszy?? W citroenie podoba mi się skrzynia mcp ale nie wiem czy jest wytrzymała?
przemko221
Nowicjusz

Miejscowość: luban

Re: Jakie auto wybrać??

12 Kwi 2010, 15:36

Wydaje mi się że najlepszym rozwiązaniem była by mazda 5 nie wiem jaka jest, ale kiedyś miałem przyjemność podróżować mazdą premacy (wcześniejszy model) i było bardzo przyjemnie. 5 jest pojemna i ma dobre silniki benzynowe i diesle. Od siebie dorzucił bym ci Renault grand scenic

[link wygasł]

nowsze francuzy niczym nie odstępują awaryjnością niemcą i japończykom
krzych_169
Nowicjusz

Miejscowość: Łódź
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najważniejsze fakty o wodorze i samochodach na ogniwa paliwowe Najważniejsze fakty o wodorze i samochodach na ogniwa paliwowe
    Na świecie coraz więcej mówi się o wodorowych ogniwach paliwowych. Jest też dostępnych już kilka modeli samochodów które są nimi zasilane. Wodór jest pierwiastkiem powszechnie występującym w przyrodzie, ...
    Już osiem wersji MINI dostępnych z napędem na cztery koła Już osiem wersji MINI dostępnych z napędem na cztery koła
    Wraz z trafiającym do sprzedaży w marcu nowym modelem MINI Paceman, oferta wersji MINI z napędem na cztery koła powiększy się do ośmiu, łącznie z dwiema wersjami John Cooper Works. Auta MINI od zawsze oferowały kierowcy niezrównaną ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11