Jakie auto z USA?

20 Sie 2008, 03:49

Chcialbym sprowadzic auto z USA na mienie przesiedlencze. Zastanawiam sie nad modelem - myslalem nad jakims SUV (toyota RAV4, Mazda CX7, Honda CRV) tylko w sumie mi takie auto do niczego nie jest potrzebne (oprocz wygody, satysfakcji itp) a przez rok bede musial sam z niego korzystac zanim je sprzedam. Jakie jest Wasze zdanie na temat modeli z USA - co warto sprowadzic, z uwzglednieniem spadku wartosci auta po roku, ekonomicznosci uzytkowania - spalanie, ubezpieczenie itd. oraz najwazniejsze: RADOSCI Z JAZDY?
marcinny
Nowicjusz
 
Posty: 1

20 Sie 2008, 07:16

Pamiętaj, że to do końca nie te same samochody!
Tylko Volvo, BMW, audi, Mercedes i kia uznają gwarancje na amerykańskie auta w europie!

Czasem różnice między wersją ue i usa jest niewielka (jak w większości volvo) a czasem ogromna (m-b ma inne zawieszenie, inne materiały wnętrza, a volvo xc90 w usa jest sprzedawane z napędem na jedną oś) .
Niuanse w podanych przez Ciebie modelach nie są mi do końca znane, wiem tylko, że mazda jest bardzo podobna w obu wersjach.

Jesli chodzi o radość z jazdy, to 260 konna mazda dostarczy jej najwięcej ;)
zupazkota
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 219
Miejscowość: GOP
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    [F] A8 D3 4,2 / 745i e65 / XJ 4,2 X350 / LS 430 mk3
    Podstawowe kryteria zestawienia: - limuzyna segmentu F - silnik benzynowy o mocy około 300KM - automatyczna skrzynia biegów - modele z okolic 2004 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Audi A8 D3 4,2 - 335KM - BMW ...