Jakie auto z V6?

Jakie auto z V6?

21 Sty 2018, 12:31

Witam. Chcialbym kupic autko do 30/40 tysiecy z v6 pod maska. Najlepiej w sedanie lecz coupe tez moze byc. Zastanawialem sie nad Skoda Superb 3,6 v6 i Alfa Romeo 156 2.5 v6 oraz Alfa Romeo gt v6. Co myślicie o wyborze? Macie jakies informacje na temat tych silników? A moze macie jakies ciekawe niepozorne autko z v6 pod maska? Moze byc również diesel. Przedewszystkim chodzi mi zeby w miare dobrze wyglądało i potrafilo zaskoczyc. Z gory dziekuje za pomoc :D
gibas3451
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Jakie auto z V6?

21 Sty 2018, 15:42

Skoda Superb niezła rakieta, jedynym problemem może być drogi rozrząd i nagar na zaworach ale tak to masakrycznie mocne auto, które chyba można zrobić tak jak Passata R36 na 300 koni, po prostu podciągnąć bo fabrykę zdusiła serię. Tylko kiepsko z budżetem

Ja bym też pomyślał może nad Passatem B7/CC? z tym silnikiem, od razu 300 koni i myślę że wykończenie ciut lepsze jednak.

A w tej kasie to chyba prędzej Passat B6 3,2 V6

Alfa 156 to lepiej moim zdaniem 3,2 V6 bo 2,5 słabiej jedzie.

Może BMW 330i? tu jest R6
Pionek
Zaawansowany

Auto: Honda Accord
Paliwo: Benzyna

Re: Jakie auto z V6?

21 Sty 2018, 16:15

O budżet sie za bardzo nie martwię. Bo pracuję za granicą. I będzie mi bardziej sluzyl tam do poruszania się. Zakladam tez jakies 5/10 tysiecy na start jakies drobne naprawy czy wymiana rozrzadu czy sprzęgła. A o Alfie GT 3,2 V6 cos powiesz? Passata raczej bym nie chcisl. Zbyt popularny
gibas3451
Nowicjusz

Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kultowe japońskie silniki Kultowe japońskie silniki
    Kultowe japońskie silniki nie bez powodów zdobyły na świecie rzesze fanów, którzy doceniają nie tylko ich niezawodność, ale również dużą podatność na modyfikacje. Oto kilka świetnych japońskich ...
    Pakiet tuningowy TRD dla nowego Lexusa CT F SPORT Pakiet tuningowy TRD dla nowego Lexusa CT F SPORT
    Japońska firma TRD, dostawca fabrycznych rozwiązań tuningowych dla Lexusa, przygotowała zestaw akcesoriów do tuningu nowej wersji hybrydowego kompaktowego hatchbacka Lexus CT F SPORT. TRD oferuje elementy zestawu aerodynamicznego ...

•  
    • XX Miedzynarodowy Zlot Fanow Volkswagena
      Summer Cars Party 2010
      Pomoc dla powodzian - TOYOTA
      Peugeot 207 Plus