Jakie felgi ładnie pasują do poloneza mr89?

Jakie felgi ładnie pasują do poloneza mr89?

13 Paź 2013, 20:44

jakie felgi ladnie pasuja do poloneza mr89?myslalem żeby wsadzis jakies szprychowe styl bbs ale nie wiem czy z takim rozstawem 4x98(chyba) jakies znajde a może poszerzyć oryginalne felgi?
michu9MICHU9
Nowicjusz

Przebieg/rok: 2tys. km
Auto: polones przejścióka
Silnik: 1,6
Paliwo: Benzyna
Typ: Liftback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1991

Re: Jakie felgi ładnie pasują do poloneza mr89?

29 Lis 2013, 21:46

Poszerzając oryginalne felgi takze uzyskasz zadowalający efekt,więc czemu nie,to dobry pomysł. A posiadasz jakiś określony budżet na ich zakup czy nie?
OponyImpolex
Początkujący

Auto: Audi A3
Silnik: 1.9 140KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najbardziej niebezpieczne dni tygodnia to piątek i sobota Najbardziej niebezpieczne dni tygodnia to piątek i sobota
    Czy wraz z początkiem weekendu na drogach robi się spokojnie? Niestety, to właśnie wtedy jest najbardziej niebezpiecznie: w piątki ma miejsce najwięcej wypadków, a w soboty ginie w nich najwięcej osób. Od piątkowego ...
    Od maja wzrasta liczba zdarzeń drogowych z udziałem dzieci i młodzieży Od maja wzrasta liczba zdarzeń drogowych z udziałem dzieci i młodzieży
    Od lat nasilenie wypadków komunikacyjnych z udziałem młodych uczestników ruchu (7-14 lat) rozpoczyna się już w maju i trwa do września(1). Maj, lipiec i wrzesień to także miesiące z najwyższą liczbą ofiar wśród ...

•