Jakie oleje spełniające najostrzejsze normy emisji zanieczyszczeń??

Jakie oleje spełniające najostrzejsze normy emisji zanieczyszczeń??

16 Lut 2017, 17:34

Tak jak w temacie. Proponuję dyskusję o olejach, które lejemy pod maskę w naszych ciężarówkach. Głównie chodzi o to aby emisja była jak najlepsza dla otoczenia i spełniania normy? Moim zdaniem najlepiej sprawuje się tutaj REVLINE HERCULES LS 15W/40 Jakie jest wasze zdanie?
piegus
Początkujący

Auto: fiat

Re: Jakie oleje spełniające najostrzejsze normy emisji zanieczyszczeń??

17 Kwi 2017, 12:39

Z polskich producentów to faktycznie Revline jest ok i sam na nim jeżdżę. Shell słyszałem, że też daję radę ale nie próbowałem. Revline o tyle dobry, że jako rolnik i kierowca wlewam go też do maszyn rolniczych na gospodarstwie bo dobrze ciśnienie trzyma :)
groteskowypan
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 03 02 1988
Auto: Ducato

Re: Jakie oleje spełniające najostrzejsze normy emisji zanieczyszczeń??

18 Maj 2017, 21:00

revline to bardzo dobry wybór, jakość, można spokojnie powiedzieć - zachodnia, dobre ceny a to jednak polski producent. I w takim wypadku, ja przynajmniej, zawsze sięgam po to, co w Polsce wyprodukowane. Jednak lepiej wspierać naszych ;)
bask
Początkujący

Auto: Opel
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Concept X6 2007 BMW Concept X6 2007
    BMW Concept X6 ten przedprodukcyjny samochód koncepcyjny jest pierwszym na świecie autem typu SAC (Sports Activity Coupé). Koncept prezentuje wizję BMW scalającą cechy modeli BMW X z atrybutami typowymi dla ...
    Instalacja LPG do Toyoty Avensis T27 2.0 Valvematic Instalacja LPG do Toyoty Avensis T27 2.0 Valvematic
    Jaką instalację polecacie do samochodu Toyota Avensis z silnikiem 2.0 benzyna Valvematic 152KM? Jak wyglądałaby cała instalacja i jakich podzespołów by się składała? Na jaki okres jest gwarancja i jakiej wielkości ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Myjnia bikini, dziewczyny, carwash, 11
      Volkswagen Polo R WRC, Rajd Monte Carlo 2014, zakręt, deszcz
      Tuning Show
      Targi AutoSalon, bass i tuning