Jakie oleje spełniające najostrzejsze normy emisji zanieczyszczeń??

Jakie oleje spełniające najostrzejsze normy emisji zanieczyszczeń??

16 Lut 2017, 17:34

Tak jak w temacie. Proponuję dyskusję o olejach, które lejemy pod maskę w naszych ciężarówkach. Głównie chodzi o to aby emisja była jak najlepsza dla otoczenia i spełniania normy? Moim zdaniem najlepiej sprawuje się tutaj REVLINE HERCULES LS 15W/40 Jakie jest wasze zdanie?
piegus
Początkujący

Auto: fiat

Re: Jakie oleje spełniające najostrzejsze normy emisji zanieczyszczeń??

17 Kwi 2017, 12:39

Z polskich producentów to faktycznie Revline jest ok i sam na nim jeżdżę. Shell słyszałem, że też daję radę ale nie próbowałem. Revline o tyle dobry, że jako rolnik i kierowca wlewam go też do maszyn rolniczych na gospodarstwie bo dobrze ciśnienie trzyma :)
groteskowypan
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 03 02 1988
Auto: Ducato

Re: Jakie oleje spełniające najostrzejsze normy emisji zanieczyszczeń??

18 Maj 2017, 21:00

revline to bardzo dobry wybór, jakość, można spokojnie powiedzieć - zachodnia, dobre ceny a to jednak polski producent. I w takim wypadku, ja przynajmniej, zawsze sięgam po to, co w Polsce wyprodukowane. Jednak lepiej wspierać naszych ;)
bask
Początkujący

Auto: Opel
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Maksymalna sprawność i osiągi w hybrydowym BMW 3 Maksymalna sprawność i osiągi w hybrydowym BMW 3
    Całkowicie elektryczny tryb jazdy dostępny do prędkości 75 km/h. Tryb jazdy wybiegiem z wyłączonym silnikiem spalinowym może być aktywowany do prędkości 160 km/h. Funkcja start-stop w wersji hybrydowej, przy klimatyzacji ...
    Toyota Corolla AE86 Toyota Corolla AE86 "Hachi-Roku" (1983–1987)
    To najsłynniejsza, kultowa odmiana. Uwieczniono ją nawet w japońskiej mandze, a następnie w serialu anime, "Initial D". To historia młodego chłopaka, który przeżywa swoje przygody za kierownicą tylnonapędowego modelu ...

•  
    • Hot Rod na bazie Garbusa, 3
      1/4 mili Bemowo
      Audi TT
      Puchar Scirocco R 2012 na Lausitzring w Niemczech, 19