Jakie pierwsze auto z podanych ?

Jakie pierwsze auto z podanych ?

09 Lip 2016, 00:04

Witam wszystkich. Jestem młodym kierowcą i przymierzam się do zakupu pierwszego auta. Mój budżet wynosi 11 000zł. Moje typy aut to:Audi A3 8l, Audi A4 b5, Passat B5, Golf 4, Seat Leon I. :ok: Co do silników to myślałem nad 1,9tdi lub 1,8t z gazem(raczej bardziej 1,8 ze względu na małe przebiegi rzędu 15tys).Moglibyście mi przybliżyć mniej więcej wady i zalety tych modeli? Który model byście wybrali i dlaczego? Najlepiej jakby się wypowiedzieli jacyś właściciele tych egzemplarzy.

Pozdrawiam :D
Rafonix
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 02 1997
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: nie mam narazie
Silnik: 1,8t lub 1,9tdi
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Hyundai i30 nowej generacji w wersji 3-drzwiowej Hyundai i30 nowej generacji w wersji 3-drzwiowej
    Hyundai zaprezentował pierwsze zdjęcia nowego modelu i30 w wersji 3-drzwiowej, którego oficjalna premiera będzie miała miejsce 27 września, podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu. 3-drzwiowa wersja i30 jest ...
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta i przygotować je do cieplejszych warunków. Chociaż w tym roku zima była łagodna, to jednak nasz samochód przez kilka miesięcy był narażony na działanie mrozu oraz substancji ...

•  
    • Toyota Auris
      Nissan Resonance koncepcyjny crossover, bok
      Mitsubishi Double Shotz Concept
      Trial Lędziny 2014 czerwiec