Jakie radio do beemki??

Jakie radio do beemki??

22 Lip 2016, 22:23

Witam proszę o poradę. Mianowicie jakie powinienem radio kupić do bmw e30?
Chodzi mi żeby przyzwoicie grało i dobrze wyglądało (a nie jakiś kosmos). Myślałem nad firmą alpine.
bmwe30
Obserwowany

Prawo jazdy od: 21 07 2016
Auto: BMW E30
Silnik: M20B20
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Jakie radio do beemki??

24 Paź 2016, 23:19

Kupiłeś już radyjko? Jak nie to napisz jakie masz głośniki i ile ich jest. Podaj też budżet jaki masz na sprzęt.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3343
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Jakie radio do beemki??

07 Maj 2017, 16:37

Ja chcialem na odtwarzacz samochodowy przeznaczyc ok.1000zl,najpierw zobaczylem ,ktora firma ma najdluzszy staz na swiecie,czyli najwieksze doswiadczenie.Poszedlem do Media Markt,odtwarzaczy od groma.Wiedzialem,ze bede celowal w Kenwooda,wybor padl na model KDC -U31R.Po zakupie zobaczylem na opinie i coz.Odtwarzacz roku wedle testow w Niemczech.By kupic Alpine dajace podobna jakosc trzeba wydac ok.1000zl,ja zaplacilem niecale 300.Jest cos co wyroznia ten odtwarzacz,swietny dekoder RDS,podczas sluchania radia gdzie bym nie byl nie ma problemu z odbiorem sygnalu ,radio dziala bez szumow i zaklocen,to jest jeden z powodow przez,ktory ten odtwarzacz wygral testy,poza tym soczysty,dynamiczny dzwiek,jestem bardzo zadowolony.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Elektryfikacja według Toyoty Elektryfikacja według Toyoty
    Toyota pracuje nad zelektryfikowanymi samochodami od 25 lat. Pierwszym efektem tych prac była hybrydowa Toyota Prius, która trafiła do seryjnej produkcji 22 lata temu. Japończycy zajmowali się samochodami elektrycznymi, ...
    Kosmetyki samochodowe - niezbędnik każdego kierowcy Kosmetyki samochodowe - niezbędnik każdego kierowcy
    Dbanie o samochód to nie tylko kwestia troski o jego stan techniczny. Kosmetyka auta jest równie ważna i wpływa nie tylko na samą jego prezencję, ale pozwala też na przedłużenie jego żywotności. Każdemu, nawet ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Passat b5 lift, dziewczyny, 2
      Linia produkcyjna samochodów marki Toyota
      Nocne wyścigi Olsztyn
      Drift, Fiat