Jakie sportowe auto dla dosyć młodego kierowcy?

Jakie sportowe auto dla dosyć młodego kierowcy?

26 Sie 2018, 17:10

Witam, jeśli post jest w złej kategorii (jestem nowy na forum) to proszę o przeniesienie. Zastanawiam się nad zakupem nowego auta, przez rok uczyłem się jeździć Toyotą Yarris, później pożyczyłem na dosyć długi okres Volkswagena Tiguane ojca. Chciałbym teraz zakupić jakieś ładne sportowe auto. Patrzę bardziej pod kątem wizualnym, aniżeli na ilość kucy pod maską,żeby przypominało wyglądem Audi TT. Musi być 4 osobowe, jak wyżej wspomniałem wygląd sportowy i cena 10-15 tys.
Kubinha3127
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Vision RS - innowacyjne wnętrze Skoda Vision RS - innowacyjne wnętrze
    Usportowione i wykonane z produktów najwyższej jakości – takie jest wnętrze Skody VISION RS. Kompaktowy, oddający dynamicznego ducha model RS można już teraz obejrzeć na udostępnionych przez markę szkicach i ...
    Centrum Danych ŠKODA AUTO - cyfrowe serce marki Centrum Danych ŠKODA AUTO - cyfrowe serce marki
    Zajmujące 700 m2 Centrum Danych ŠKODA AUTO steruje procesami produkcyjnymi i logistycznymi ośmiu fabryk i siedemdziesięciu importerów marki. Przedstawiamy kulisy tego niesamowitego miejsca. Od wciśnięcia przycisku ...

•  
    • Chevrolet Camaro 4x4 TwinTurbo by VTG Team, 3
      Rage-Race 2009
      Opony BFGoodrich Mud-Terrain T/A
      WST 1/4 MILI - Dajtki