Jakie sportowe auto dla dosyć młodego kierowcy?

Jakie sportowe auto dla dosyć młodego kierowcy?

26 Sie 2018, 16:10

Witam, jeśli post jest w złej kategorii (jestem nowy na forum) to proszę o przeniesienie. Zastanawiam się nad zakupem nowego auta, przez rok uczyłem się jeździć Toyotą Yarris, później pożyczyłem na dosyć długi okres Volkswagena Tiguane ojca. Chciałbym teraz zakupić jakieś ładne sportowe auto. Patrzę bardziej pod kątem wizualnym, aniżeli na ilość kucy pod maską,żeby przypominało wyglądem Audi TT. Musi być 4 osobowe, jak wyżej wspomniałem wygląd sportowy i cena 10-15 tys.
Kubinha3127
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Klasyczne hybrydy, auta hybrydowe plug-in czy samochody elektryczne? Klasyczne hybrydy, auta hybrydowe plug-in czy samochody elektryczne?
    Afera Dieselgate doprowadziła do lawinowej rezygnacji kierowców z silników Diesla w autach osobowych. Jednocześnie rozkwit przeżywają samochody ekologiczne, czyli z różnego typu napędami alternatywnymi. ...
    Kia cee’d - kompaktowy hatchback do miasta Kia cee’d - kompaktowy hatchback do miasta
    Najbardziej ekonomiczną wersją silnikową jest 1,6 CRDi o mocy 136 KM. Według danych producenta tak skonfigurowany samochód spala średnio 4,4 l/100 km (w trybie miejskim jest to 5,1 l/100 km, natomiast w trasie wynik ...

•