Jakie sportowe auto dla dosyć młodego kierowcy?

Jakie sportowe auto dla dosyć młodego kierowcy?

26 Sie 2018, 16:10

Witam, jeśli post jest w złej kategorii (jestem nowy na forum) to proszę o przeniesienie. Zastanawiam się nad zakupem nowego auta, przez rok uczyłem się jeździć Toyotą Yarris, później pożyczyłem na dosyć długi okres Volkswagena Tiguane ojca. Chciałbym teraz zakupić jakieś ładne sportowe auto. Patrzę bardziej pod kątem wizualnym, aniżeli na ilość kucy pod maską,żeby przypominało wyglądem Audi TT. Musi być 4 osobowe, jak wyżej wspomniałem wygląd sportowy i cena 10-15 tys.
Kubinha3127
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Prius Plug-in Hybrid kontra Chevrolet Volt Toyota Prius Plug-in Hybrid kontra Chevrolet Volt
    Amerykańskie media motoryzacyjne pilnie śledziły pod koniec roku walkę o pierwsze miejsce w segmencie hybryd plug-in. Od 2010 roku najpopularniejszą hybrydą ładowaną z gniazdka w USA był Chevrolet Volt, ale to się zmieniło ...
    Skoda Kamiq - miejski SUV Skoda Kamiq - miejski SUV
    Nowy miejski SUV ŠKODY, dedykowany dla chińskiego rynku model KAMIQ, został oficjalnie zaprezentowany 23 kwietnia. KAMIQ stanowi uzupełnienie gamy SUV-ów ŠKODY, w której znajdują się już modele ...

•