Jakie wahacze do Superb(audi, vw)

15 Gru 2017, 13:16

Świetnie mi się jeździ odkąd wstawiłem wahacze MS (strona firmy: master-sport.de), zdecydowanie pewniej czuję się za kółkiem nawet w gorszą pogodę.
kubakarski90
Nowicjusz

Prawo jazdy: 13 02 1982
Auto: Audi

18 Gru 2017, 08:53

Lemforder to dobry wybór, może części będą droższe, ale za to jakościowo na naprawdę dobrym, wysokim poziomie. Teraz można kupić nieco taniej w sklepach internetowych, warto poszukać.
BestOils
Początkujący

Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Seat Leon
Silnik: 1.9
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna

27 Sie 2021, 13:37

Witam,
Odnowie temat.Szukam zawieszenia do audi a4b5. Nie chcę żadnej drożyzny, raczej coś rozsądnego cenowo i jakościowo. Ktoś coś podpowie??
tenseba
Nowicjusz

27 Sie 2021, 16:08

Daj stare do naprawy, to będzie rozsądnie i jakościowo i cenowo
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 92
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

30 Sie 2021, 08:05

Dzięki za odpowiedź
tenseba
Nowicjusz

16 Paź 2021, 16:53

Jako że lubię zakładać części polskich producentów to czy stosował ktoś części Ramech(JGR), chodzi głównie o łączniki stabilizatora? Jak z jakością?
Gość114260

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wymiana baterii w elektronicznym kluczyku - Toyota
    Dzisiaj przyszedł czas na wymianę baterii w elektronicznym kluczyku. Przed wyłączeniem zapłonu przyciskiem otrzymałem informację o niskim stanie naładowania baterii w kluczyku i na zegarach wyświetliła się kontrolka w kształcie ...
    Kultowe japońskie silniki
    Kultowe japońskie silniki nie bez powodów zdobyły na świecie rzesze fanów, którzy doceniają nie tylko ich niezawodność, ale również dużą podatność na modyfikacje. Oto kilka świetnych japońskich ...

• 27 Paź 2021, 08:49

Panowie odświeżę trochę temat. W obecnym czasie jest coś godnego polecenia z tak zwanej "średniej" półki ?? Nie wiem ile będę śmigać obecnym autem a raz że nie chce zostawić nowego właściciela z problemem a dwa że nie chciałbym wydać milionów. Auto Audi A4b6. Z góry dziękuję za opinie. Pozdrawiam
    jadomin
    Obserwowany

27 Paź 2021, 10:56

Z zawieszenia lemforder, meyle HD
    Łożyska FAG, SKF
    Hamulce ATE, Textar, ferodo
    Gość114260

05 Lis 2021, 11:43

U mnie MS wypadł bardzo słabo. Śmiem twierdzić,że w obecnych czasach jakoś części jest bardzo losowa. Zarówno możesz trafić na dobrego chińczyka jak i słabą część z górnej półki. Nawet elektronika czy odzież nie ma takiej jakości jak kiedyś, A będzie jeszcze gorzej moim skromnym zdaniem, chodź walałbym się mylić :)
    haberma
    Obserwowany