Jakie żarówki polecacie?

Re: Jakie żarówki polecacie?

16 Kwi 2011, 17:49

piotrpz87 napisał(a):Witam koledzy.
Mam pewien problem ze swiatłami (słabo świecą) i chciał bym na poczatek zacząć od wymiany żarówek.
Posiadam H4 60/55W i teraz kwestia jake kupić lub jakiej firmy byście polecili?
Byłem dzisiaj w markecie i oglądałem Boscha i Philipsa (+30% światła) - czy wybrać któreś z tych - co o nich sadzicie?
Żadnych ala ksenon nie chce bo to lipa jest.

Jak szukasz lepszych żarówek niż nawet Phillips lub Osram. Żarówki które oferuje w cenach 21-34PLN wygrały testy Warszawskiego Instytutu Samochodowego
Ostatnio edytowany przez koraz-net000000, 17 Kwi 2011, 03:18, edytowano w sumie 1 raz
koraz-net000000
Nowicjusz

Miejscowość: Grodzisk Maz.

17 Kwi 2011, 19:27

A i ja dopiszę.
Najbardziej zadowolony byłem z Osram Silverstar ! Nightbreaker-y nie podchodziły mi podczas deszczy i mgły. Z resztą wytrzymywały do roku czasu. Na Silverstar nawet ponad 1,5 roku. Ale za to rozkład naprawdę białego światła rewelacyjny. We mgle byłem zaskoczony. Przebijały się pięknie, a i nie były bardzo widoczne snopy światła.
I jest takie twierdzenie, że każda żarówka z niebieskim filtrem słabiej spisuje się na mokrych nawierzchniach. Nie wiem jak Wy, ale ja potwierdzam. Na mokrym zdecydowanie lepiej spisują się Silverstary.

A i najważniejsze. Nic , nawet najlepsza super hiper LUX żarówa nie zastąpi porządnie umytego reflektora przed każdą nocną podróżą. Nie wytarty szmatą, ale umyty najlepiej pod bieżącą wodą.
Bałem się i nadal mam obawy co do aut na "F". Jednak HDI rekompensuje te obawy.
karola44-81
Początkujący

Miejscowość: Połaniec

06 Kwi 2016, 18:57

ja kupiłem i do swojego auta i do mojej małżonki tutaj [reklama] Cena bardzo przystępna a i chodzą już dość długo ;)
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 07 Kwi 2016, 13:13, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
kacperek98
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 05 07 2008
Auto: Focus

20 Gru 2016, 15:54

Najnowszy nabytek:
Image
izydor
Początkujący

Miejscowość: Stolica

28 Cze 2017, 10:51

Ja za to do auta polecam te ŻARÓWKI. U mnie w astrze spisują się naprawdę świetnie i oczywiście świecą bardzo daleko.
Kamilxxx2
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 13 11 1993
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Opel Astra F
Silnik: X14XE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1924
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły
    Zmiana pory roku wymaga od kierowców dostosowania do nowych warunków jazdy. Wyzwania dla prowadzących auta związane z jesienią to m.in. liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły. Pamiętajmy ...
    Będą Lexusy plug-in - to już potwierdzone Będą Lexusy plug-in - to już potwierdzone
    Dziennikarze brytyjskiego magazynu motoryzacyjnego Fleetworld uzyskali oficjalne potwierdzenie, że Lexus wprowadzi na rynek samochody hybrydowe plug-in, umożliwiające ładowanie akumulatorów z sieci. Firma prowadzi ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      Nissan 350Z
      Ładowanie samochodu - Seat Altea XL Electric Ecomotive
      69. Rajd Polski, Esapekka Lappi, Janne Ferm, podium, SKODA Motorsport