Jakiego suva kupić??

Jakiego suva kupić??

15 Sie 2011, 11:40

Witam
Wpazdzierniku tego roku kupuję nowy samochód i przeznaczyłem na niego 150 000 zł brutto.
Wybrałem 3 modele w każdym siedziałem żadnym narazie nie jezdziłem.
Może będziecie mieć jakieś rady,sugestie lub przydatne informacje.
Na podstawie wnętrza i wyglądu ogólnego wybrałem:
1.Hyundaia SantaFe Executive 150KM (piękna sylwetka,bogate wyposażenie,niezła jakość i opinie w necie , brak możliwości jazd testowych)
2.Mazda CX 7 Exclusive Plus Diesel 173 KM (tu wszystko jest fajne w wyposażeniu tej wersji brak dobrego audio i skóry oraz ksenonów do których trzeba 10 000 dopłacić)
3.Subaru Forester 2.0D XC 147 KM ato dobre technicznie niepowalające wyglądem.
Czekam na jakieś pomocne wpisy i dzieki z góryWitam
abart68
Nowicjusz

Auto: Skoda Oktavia 2 1,9 Premia

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Turbodoładowany, benzynowy silnik 1.6 DIG-T 163 KM Turbodoładowany, benzynowy silnik 1.6 DIG-T 163 KM
    Nissan rozszerza ofertę cenionego modelu Qashqai o wersję z zaawansowanym silnikiem benzynowym DIG-T 163. Nowy, czterocylindrowy, turbodoładowany silnik 1.6 jest zgodny z rygorystyczną normą emisji spalin EURO 6 i zapewnia ...
    Prawidłowe ustawienie wysokości i odległości fotela kierowcy Prawidłowe ustawienie wysokości i odległości fotela kierowcy
    Odpowiednie ustawienie wysokości fotela i jego odległości od kierownicy, właściwe ułożenie rąk i ustawienie zagłówka – to elementy, które wpływają na poziom naszego bezpieczeństwa w samochodzie. Wysokość ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      GTP Light
      Jaguar