Jakiego wyboru dokonać ?

Jakiego wyboru dokonać ?

18 Lip 2008, 17:46

Witam , mam zamiar kupić kombika . dotyczy to 5 modeli nad którymi się zastanawiam. Toyota avensis , honda accord , mazda 6 , opel vectra , citroen c 5. Głownie interesuje mnie , miejsce na bagaż , miejsce dla kierowcy i pasażerów , komfort jazdy , awaryjność tych autek i ewentualne koszty napraw w razie usterek i częsci podczas codziennego użytkowania. Auto z roku 2003\2004 , robiąc rocznie ok.15000 km. Pozdrawiam.
sasza
Nowicjusz

Re: Jakiego wyboru dokonać ?

18 Lip 2008, 21:02

Jedyny słuszny wybór to Honda Accord. Avensis będzie zbyt poważna, Mazda 6 za mało popularna, Citroen C5 za bardzo przekombinowany, a Opel Vectra ulega Accordowi.

Accord jest bezawaryjny, wykonany z dobrych materiałów z rewelacyjnymi silnikami. Jedyny minus - cena, niestety nie jest najniższa.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

18 Lip 2008, 21:34

Accord jak najbardziej, ale dla mnie niska popularność mazdy 6 nie jest żadną przeszkodą, auto jest bardzo dobrze zrobione. A ostatnio auta te stają się coraz bardziej popularne
Ostrożność nie jest tchórzostwem.
Lekkomyślność nie jest bohaterstwem.
Martoro
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Świętochłowice

19 Lip 2008, 13:12

tez bym wybral acorda bo jak to honda trwale autko a przy tym strasznie mi sie podoba, szczegolnie w czarnym kolorze :)

A mazda bedzie coraz bardziej popularna i czesci beda tez, bo w koncu weszli oficjalnie do polski ;]
Pozdr ;]
bleys
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak głód wpływa na prowadzenie samochodu przez kierowcę? Jak głód wpływa na prowadzenie samochodu przez kierowcę?
    Wielu kierowcom zdarza się prowadzić samochód, odczuwając głód, co skutkuje zmęczeniem oraz obniżoną koncentracją. Żeby tego uniknąć, część osób decyduje się na jedzenie w samochodzie, co jest równie ...
    [D] Audi A4 B6 1,8T / Renault Laguna II 2,0T / Saab 9-3 2,0t [D] Audi A4 B6 1,8T / Renault Laguna II 2,0T / Saab 9-3 2,0t
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochody segmentu D - turbodoładowane silniki benzynowe do 2l - napęd na przednie koła - manualna skrzynia biegów Wytypowane modele do zestawienia: - Audi A4 B6 1,8T - 163KM - Renault ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      S2020005