Jakiś żel z pojmnika wyrównawczy kolorze kawy z mlekem

Jakiś żel z pojmnika wyrównawczy kolorze kawy z mlekem

07 Mar 2011, 20:21

Witam posiadam renault megane scenic I 1.6 benzyna z gazem gdy jechałem z miasta do domu podniosła sie temperatura i włączył sie alarm od gazu zatrzymałem sie na poboczu otworzyłem maskie i ujrzałem z pojemnika wyrównawczego tryskał żel czy coś w tym stylu o kolorze kawy z mlekiem co mogło sie popsuć ?
Ostatnio edytowany przez przemas2313 07 Mar 2011, 21:11, edytowano w sumie 2 razy
przemas2313
Nowicjusz

Miejscowość: nie powiem

Re: Jakiś żel z pojmnika wyrównawczy kolorze kawy z mlekem

07 Mar 2011, 21:05

Wybacz, ale nie mogę się powstrzymać.
Takiego bełkotu to jeszcze nie czytałem!
Odpisuję tylko tym, dla których polski język jeszcze coś znaczy.
Sotkin
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa
Auto: Fiat Panda 1.1

08 Mar 2011, 00:04

Popsuł się silnik :lol: , a tak poważnie to najprędzej uszkodzona uszczelka pod głowicą . Olej silnikowy dostał się do płynu chłodniczego i w wyniku zmieszania tych dwóch płynów mamy zagęszczoną kawę Nescafe 3in1.
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki

08 Mar 2011, 15:36

Sotkin, bełkot? Oj tam oj tam, trzeba umieć czytać po prostu :D

Arciasty dobrze prawi, vodki mu dać :D
Kolego przemas2313, czeka cię dość spory wydatek... o ile przegrzałeś poważnie silnik to i głowica do planowania pewnie pójdzie...
Masz problem ze swoim autem, mogę pomóc.
GG: 6853736 (wiecznie niewidoczny)
kuba-warsztat
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi A3 e-tron ma 204KM i zużywa zaledwie 1,5l na 100 km Audi A3 e-tron ma 204KM i zużywa zaledwie 1,5l na 100 km
    Audi prowadzi intensywne prace nad elektryfikacją napędu przy pomocy hybrydowej techniki plug-in. Na tegorocznym Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie, producent zaprezentuje Audi A3 e-tron. Moc systemowa samochodu ...
    Upadek z piątego piętra, a zderzenie z pieszym Upadek z piątego piętra, a zderzenie z pieszym
    Całkowita droga hamowania wraz z czasem reakcji przy prędkości 60 km/h wynosi ok. 50 m. W trudnych warunkach pogodowych, przy oblodzeniu nawierzchni lub opadach śniegu może wydłużyć się kilkakrotnie. Uderzenie w pieszego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50