Japoniec czy Niemiec-ile osób tyle zdań.

Re: Japoniec czy Niemiec-ile osób tyle zdań.

06 Sty 2009, 14:56

To moze od razu zadam drugie pytanie odnosnie zakupu. Słyszałem dwie opinie. Jedni mówią, ze lepiej kupic auto sprowadzone, bo lepsze drogi np. w Niemczech, a inni, ze lepiej kupione w salonie w Polsce, bo wiadomo skąd jest, do tego jest ksiązka serwisowa etc. Jak jest naprawdę? lepiej szukać auta "zagranicznego" czy kupionego w kraju od delara?
robertw7
Nowicjusz

09 Sty 2009, 22:16

A ja bym polecił Toyotę Avensis pierwszej generacji 2.0 TD ale z 1999r. przebieg 192kkm gdyż osobiście posiadam ale nie tą D4D (sypie się podobno ... nawet na forum ave piszą o tym D4D) tylko zwykły TD. Sprowadzona dwa lata temu za 19 tyś zł nie robi żadnych problemów. Cudo 8)
grizzly88r
Nowicjusz

10 Sty 2009, 22:30

Zanim kupisz samochód grupy VAG z silnikiem 1.6 SR poczytaj trochę na jego temat...

Co do hondy CIVIC, to wg. mnie bardzo dobry wybór.

Zobacz sobie jeszcze na leona 1.8 i focusa.. auta godne uwagi.
Wr00m
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kia GT4 Stinger: 315 KM w koreańskim coupe Kia GT4 Stinger: 315 KM w koreańskim coupe
    Kia zaprezentowała koncepcyjne coupe o nazwie GT4 Stinger na salonie w Detroit. Pod maską Kia GT4 Stinger znajduje się turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności 2 litrów, generujący moc 315 KM. Napęd jest przenoszony ...
    Skoda Superb z wyposażeniem Laurin & Klement Skoda Superb z wyposażeniem Laurin & Klement
    Skoda Superb z najbardziej luksusowym i prestiżowym pakietem wyposażenia - Laurin & Klement, na polskim rynku pojawił się w październiku ubiegłego roku. Teraz pakiet dostępny jest z nowym silnikiem. Do dotychczas oferowanych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Jaguar