Jaskrawość urządzenia GPS

Jaskrawość urządzenia GPS

04 Maj 2016, 10:13

Witam wszystkich, bo to mój pierwszy post tutaj :D .

Posiadam nawigację Blow YBT 50 (5 cali) i nie jestem zadowolony z czytelności ekranu, zwłaszcza gdy świeci słońce. Opcje regulacji podświetlenia obrazu wykorzystuję do maksimum.
Czy moglibyście mi doradzić urządzenie o wyjątkowo dużej jaskrawości obrazu, żeby "świeciło jak telewizor", najchętniej 7" ?
pete274
Obserwowany

Prawo jazdy od: 26 03 1986
Przebieg/rok: 7tys. km
Auto: skoda octavia combi ambiente
Silnik: 1.9 TDI 90KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochody połączone w chmurze – technologie przyszłości Samochody połączone w chmurze – technologie przyszłości
    Toyota rozpoczęła kolejny etap testowania technologii łączenia samochodów w chmurze, która umożliwi automatyczną wymianę danych między samochodami i urządzeniami infrastruktury drogowej, aby zapobiegać wypadkom. ...
    Silnik 1.4 TSI z systemem zarządzania pracą cylindrów ACT Silnik 1.4 TSI z systemem zarządzania pracą cylindrów ACT
    Silnik benzynowy TSI Volkswagena o pojemności 1,4 litra otrzymał po raz siódmy z rzędu tytuł "Engine of the Year" w kategorii pojemności skokowej od 1,0 do 1,4 litra. TSI 1.4 jest zatem najbardziej utytułowanym silnikiem ...

•  
    • Porównanie: Citroen Xsara Picasso, Ford C-Max I, Opel Zafira B, Renault Scenic II
      VW Garbus
      Toyota Hilux 2012
      Drift Nissanem na lotnisku