Jazda polska

Re: Jazda polska

24 Lip 2010, 20:04

Mnie też to bardzo wkurza, jak Kuba Bielak tak głupio gada.
Próbuje być śmieszny, ale mu nie wychodzi.
bialy56
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jelenia Góra
Prawo jazdy od: 07 01 2013
Auto: Fiat 126p FL
Silnik: 0.65
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1992

15 Lis 2010, 16:49

Ten daremny Pan Prowadzący podobno jest zięciem Zientarskiego. Wie ktoś coś o tym ?
Loco_Mario
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

31 Gru 2010, 00:44

Ogólnie program bardzo dobry i fajnie pokazują polskie realia drogowe.Najlepsze jednak jest z kamerą na miasto co tam ludzie robią na ulicy to nie porozumienie ale cóż POLSKA !!! :smile:
ANAKINS666
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Poznań

15 Wrz 2011, 20:11

Uważam, że Kuba Bielak bardzo dobrze przekazuje tak fakty prawne jak i fakty realne. Można się czasem nie zgodzić, ale co do prawa i znaków nie ma co dyskutować - jeśli Ci się prawo polskie nie podoba to wypad do Emiratów (tam jest na pewno lepiej). Nie chcesz słuchać o swojej nieudolności na drodze i nieznajomości zasad zachowania to jedź swoim ciągnikiem na gruntówkę, a najlepiej poruszaj się tylko po swojej dojazdówce do domeczku zbudowanego z kredytów.
Jeśli nie jesteś świadom tego, że media nie dopuściłyby do realizacji programu, który nie popierałby prawa, to... idź spać.
Wdzięczny jestem Kubie Bielakowi i realizatorom jego programu, bo ciągle daje mi do myślenia i pokazuje, gdzie jest miejsce zwykłego kierowcy. A cwaniakom drogowym chciałbym podziękować i nigdy ich nie widzieć na drodze. To takie moje pobożne i niezrealizowane marzenie...
kimkes
Początkujący

Miejscowość: skątowni
Auto: Vectra B 1.8 16V

14 Lis 2011, 14:06

Bardzo pozytywny program, mozna troche sie posmiac, ale pokazuje tez realia ktore wystepuja w Polsce na drogach. Prowadzacy do bani
Wiesław14
Początkujący

Auto: Golf
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jazda po mokrej nawierzchni - poślizg pod kontrolą Jazda po mokrej nawierzchni - poślizg pod kontrolą
    Jazda po mokrej nawierzchni wymaga od kierowców więcej ostrożności i umiejętności. Jednym z największych niebezpieczeństw w takich okolicznościach jest akwaplanacja, czyli poślizg wodny. Co sprzyja akwaplanacji? Zły ...
    Dobry wzrok to podstawa naszego bezpieczeństwa na drodze! Dobry wzrok to podstawa naszego bezpieczeństwa na drodze!
    Dobry wzrok ma bardzo duże znaczenie dla bezpieczeństwa kierowcy. Ważne jest nie tylko to, gdzie patrzymy, ale także jak widzimy. Stąd niesłychanie istotne jest dbanie o nasze oczy. Parametry układu wzrokowego, istotne dla ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 1/4 mili Bemowo
      BMW i3 Concept Coupe, wnętrze, przednie fotele
      Autosacrum 2008
      BMW Concept X4, Sports Activity Coupe, przednia lampa LED