Jazz vs Grande Punto vs Fabia II vs Corolla E12

Re: Jazz vs Grande Punto vs Fabia II vs Corolla E12

18 Wrz 2014, 06:08

W takim razie będę rozglądać się za tymi dwoma modelami i jeżeli któryś trafi się w dobrym stanie to bliżej się mu przyjze.
A Wy w tej kwocie proponowalibyście jakieś inne modele czy te wybrane są optymalne?

Wybaczcie za edycję. Co sądzicie o Seacie Ibiza III w tej samej cenie?
KomarRzeszow
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 04 2008
Przebieg/rok: 13tys. km
Auto: narazie brak :)

18 Wrz 2014, 20:55

KomarRzeszow napisał(a):Co sądzicie o Seacie Ibiza III w tej samej cenie?
Szkoda zachodu, nie wiem czy było ale co powiesz na Accenta oraz Fusiona?
Koniu
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

19 Wrz 2014, 17:38

Rozglądałem się za wszelkimi autami w tej cenie i albo mi się nie podobają wnętrza bądź model nadwozia lub są nieekonomiczne i drogie w eksploatacji. Dlatego wybrałem te cztery, z których już ostały się tylko dwa. Były to moje propozycje w tym przedziale cenowym ale nie usłyszałem żadnych kontr propozycji :)
KomarRzeszow
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 04 2008
Przebieg/rok: 13tys. km
Auto: narazie brak :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Największy na świecie salon Audi w Dubaju Największy na świecie salon Audi w Dubaju
    Nowy salon Audi doskonale wpisuje się w obraz Dubaju - miasta rekordów. Niedawno odbyło się tu uroczyste otwarcie największego na świecie showroomu marki z czterema ringami. Uroczystość uświetnił występ amerykańskiej ...
    Nie czekaj na pierwszy śnieg ze zmianą opon na zimowe Nie czekaj na pierwszy śnieg ze zmianą opon na zimowe
    Wielu kierowców odkłada na ostatnią chwilę zmianę opon na zimowe. Oznacza to, że kiedy wystąpią przymrozki albo spadnie pierwszy śnieg, bardzo łatwo o stłuczkę, a dodatkowo w warsztatach tworzą się kolejki. Podpowiadamy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50