Jeep Compass - ustawienia menu

08 Wrz 2019, 12:52

Jak przestawić w ustawieniach zegara wskazanie zużycia Paliwa na 100km, gdyż pokazuje mi zużycie Gazu.
Jacenty1960r
Nowicjusz

09 Wrz 2019, 09:22

Oryginalny komputer pokazuje zawsze zużycie paliwa czyli w twoim przypadku benzyny. Zużycie gazu sam sobie wyliczasz tankując na stacji i porównując z tym widocznym na komputerze które zawsze powinno być niższe. Średnio wychodzi to tak że do tego co widzisz na wskazaniach komputera dodajesz około 15-20% i wychodzi spalanie LPG.
Cichy77
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 68
Auto: Mam, często zmieniam!

09 Wrz 2019, 09:32

Dziękuję. Tak ale w menu pokazuje mi średnie zużycie Lpg, a było L/100km, coś się przestawiło i nie mogę tego zmienić, ustawienia tymi przyciskami na kierownicy.
Jacenty1960r
Nowicjusz

09 Wrz 2019, 10:10

Zrób fotkę. Instalacja w Jeepach jest raczej dealerska niż fabryczna(jak w oplach), więc komputer nie powinien pokazywać spalania LPG. Za to częstym problemem jest przestawienie komputera na amerykańskie spalanie, czyli komp pokazuje ile mil przejedzie się na 1 litrze, czy galonie.
Oprócz aut w stopce, wiem co nieco jeszcze na temat Pandy III i Lancera IX
yeti65
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 13
Miejscowość: Zegrze Pd
Prawo jazdy: 29 11 1984
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Outlander 2019, Vitara 2017
Silnik: 2.0 150KM 1,6 120KM
Paliwo: Benzyna
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2019

09 Wrz 2019, 11:22

Dziękuję zrobię w/g zaleceń.
Jacenty1960r
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Lunar Cruiser – czym się różni od Land Cruisera?
    Można powiedzieć, że wszystkim. Lunar Cruiser to załogowy łazik ciśnieniowy do eksploracji Księżyca, nad którym Toyota pracuje wspólnie z Japońską Agencją Kosmiczną JAXA. Pojazd wielkości dużego auta dostawczego ...
    Hybrydowa Toyota Yaris na polskim rynku
    Hybrydowa wersja miejskiej Toyoty Yaris w szybkim tempie zdobyła sobie uznanie polskich kierowców. Od debiutu w czerwcu br., polscy klienci zamówili już 292 sztuki Yarisa Hybrid. Plan sprzedaży Toyota Motor ...

•  
    • Warto przeczytać