Jeep Grand Cherokee

Jeep Grand Cherokee

11 Wrz 2008, 14:28

CRD 2.7 disel rocznik 2002... Mam do sprowadzenia za przyzwoita cene. Prosze powiedzcie mi ile te auta palą i na co zwrócić uwage przy zakupie.
P.S.
Podwieszone czytałem. Na przeszukiwanie arch nie mam czasu.
Dzięki
mdrako
Nowicjusz

Miejscowość: Śląsk

Re: Jeep Grand Cherokee

13 Gru 2009, 15:27

JAK SPRAWDZIC POZIOM OLEJU W SKRZYNI 2.7CRD
PIOTRKOT
Nowicjusz

Miejscowość: KIELCE

13 Gru 2009, 19:06

PIOTRKOT napisał(a):JAK SPRAWDZIC POZIOM OLEJU W SKRZYNI 2.7CRD
jakiej?
może jakieś szczegóły wróżką nikt nie jest :mrgreen:
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

14 Gru 2009, 20:52

CHODZI O JEEP GRAND 2.7CRD

[ Dodano: Pon Gru 14, 2009 20:04 ]
AUTOMAT],
PIOTRKOT
Nowicjusz

Miejscowość: KIELCE

14 Gru 2009, 21:15

zlej do bańki i już będziesz wiedział ile go jest :wink:
jeśli masz jakieś wątpliwości co do oleju, to go wymień razem z filtrem i będziesz spokojny.
SCARAB TEAM
Karson
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 20
Miejscowość: Kielce

14 Gru 2009, 22:17

Karson napisał(a):zlej do bańki i już będziesz wiedział ile go jest :wink:
jeśli masz jakieś wątpliwości co do oleju, to go wymień razem z filtrem i będziesz spokojny.
co do sprawdzania poziomu oleju to bagnecik dostępny jest w ASO oraz na alledrogo ;) za cirka abałt 200pln, co do ilości oleum to różnie bywa w zależności czy auto jeździło czy nie, rano po postoju w misce może być nawet 2 litry oleum więcej (zleje się z konwertera, układu chłodzenia itd.)
najczęściej leje się od 4 do 6 litrów oleju przy wymianie, z tego co pamiętam filterek dostępny tylko w ASO (jeep, mercedes) uszczelka na misce ta gumowa zawijana na rant jest wielokrotnego użytku, a żeby wymienić olej to trzeba miske zdjąć z tego co pamiętam :wink:
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zgłoszenie rejestracji i wyrejestrowania pojazdu to będzie obowiązek! Zgłoszenie rejestracji i wyrejestrowania pojazdu to będzie obowiązek!
    Szykują się spore zmiany dla kierowców w których głownie chodzi o obowiązek zgłaszania takich działań w nieprzekraczającym terminie 30 dni. Co ciekawe projekt zmian w Prawie o Ruchu Drogowym przygotowało Ministerstwo ...
    Duże przenośne szybkie ładowarki - powerbank do auta elektrycznego Duże przenośne szybkie ładowarki - powerbank do auta elektrycznego
    Volkswagen przedstawia przenośną ładowarkę umożliwiającą szybkie zasilanie aut w energię elektryczną. Działa ona na zasadzie „powerbanku”, urządzenia pomocniczego do telefonu komórkowego. Niezależnie od ...

•