Jeep Grand Cherokee

Jeep Grand Cherokee

11 Wrz 2008, 14:28

CRD 2.7 disel rocznik 2002... Mam do sprowadzenia za przyzwoita cene. Prosze powiedzcie mi ile te auta palą i na co zwrócić uwage przy zakupie.
P.S.
Podwieszone czytałem. Na przeszukiwanie arch nie mam czasu.
Dzięki
mdrako
Nowicjusz

Miejscowość: Śląsk

Re: Jeep Grand Cherokee

13 Gru 2009, 15:27

JAK SPRAWDZIC POZIOM OLEJU W SKRZYNI 2.7CRD
PIOTRKOT
Nowicjusz

Miejscowość: KIELCE

13 Gru 2009, 19:06

PIOTRKOT napisał(a):JAK SPRAWDZIC POZIOM OLEJU W SKRZYNI 2.7CRD
jakiej?
może jakieś szczegóły wróżką nikt nie jest :mrgreen:
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

14 Gru 2009, 20:52

CHODZI O JEEP GRAND 2.7CRD

[ Dodano: Pon Gru 14, 2009 20:04 ]
AUTOMAT],
PIOTRKOT
Nowicjusz

Miejscowość: KIELCE

14 Gru 2009, 21:15

zlej do bańki i już będziesz wiedział ile go jest :wink:
jeśli masz jakieś wątpliwości co do oleju, to go wymień razem z filtrem i będziesz spokojny.
SCARAB TEAM
Karson
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 20
Miejscowość: Kielce

14 Gru 2009, 22:17

Karson napisał(a):zlej do bańki i już będziesz wiedział ile go jest :wink:
jeśli masz jakieś wątpliwości co do oleju, to go wymień razem z filtrem i będziesz spokojny.
co do sprawdzania poziomu oleju to bagnecik dostępny jest w ASO oraz na alledrogo ;) za cirka abałt 200pln, co do ilości oleum to różnie bywa w zależności czy auto jeździło czy nie, rano po postoju w misce może być nawet 2 litry oleum więcej (zleje się z konwertera, układu chłodzenia itd.)
najczęściej leje się od 4 do 6 litrów oleju przy wymianie, z tego co pamiętam filterek dostępny tylko w ASO (jeep, mercedes) uszczelka na misce ta gumowa zawijana na rant jest wielokrotnego użytku, a żeby wymienić olej to trzeba miske zdjąć z tego co pamiętam :wink:
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Brąz i czerń - wyjątkowa wersja Lexusa NX Brąz i czerń - wyjątkowa wersja Lexusa NX
    Lista specjalnych modeli Lexusa robi się coraz dłuższa. Po sedanie IS ze wstawkami w kolorze indygo oraz coupé LC pokrytym specjalnym, zielonym lakierem czas na wyjątkową odmianę Lexusa NX. SUV już wkrótce trafi ...
    Nowy SEAT Leon zaprojektowany całkowicie od podstaw Nowy SEAT Leon zaprojektowany całkowicie od podstaw
    Nowy SEAT Leon to silna i emocjonalna osobowość oraz najpiękniejszy sposób by doświadczyć funkcjonalności płynącej z samochodu. Nowy Leon to zaprojektowany całkowicie od podstaw i pełen nowoczesnej technologii samochód ...

•