Jeśl w124 (baleron) to za ile i z jakim przebiegiem

Jeśl w124 (baleron) to za ile i z jakim przebiegiem

01 Lis 2009, 19:20

Witam. Zastanawiam się nad kupnem mercedesa w124, najchętniej kombi, ale sedan też może być. W grę wchodzą trzy diesle 2.0, 2.5 i 3.0, wolnossące. Wiem, że to stare auta, ale to nie znaczy, ze wszystkie już, bez wyjątku są zajechane. Jaki przebieg mógłby mieć taki samochód, żeby jeszcze mieć pewność, że się nie rozsypie. 400tyś "uczciwego" przebiegu, to pestka ponoć, ale ile taki powinien kosztować? Allegro i podobne serwisy mam obcykane, więc nie chcę linków, tylko opinii. Ceny są zróżnicowane, wiadomo. Niektóre z przebiegiem 450 tyś mają super wnętrza, niezniszczone, a inne po niby 300 wyglądają jak kibel. Na jakie elementy i rzeczy trzeba zwrócić szczególną uwagę w tym aucie? ile faktycznie wynoszą maksymalne przeloty baleronów, ale te, których jesteście pewni? Jak oceniacie rynek tych aut, czy warto jeszcze zastanawiać się nad 124? Bardzo proszę o Wasze opinie.
Ostatnio edytowany przez qbik, 01 Lis 2009, 19:39, edytowano w sumie 1 raz
Dno jest dnem, nawet jeśli jest obrócone do góry.
qbik
Początkujący

Miejscowość: Pomorze

Re: Jeśl w124 (baleron) to za ile i z jakim przebiegiem

01 Lis 2009, 21:14

kolega sprzedał swojego W124 3.0 z przebiegiem 700 000 facet jeździ nim do dziś ma najechane 900 000 :mrgreen:
przebieg nie jest aż taki ważny, natomiast stan silnika (i innych podzespołów) już tak trzeba wziąć do mechanika niech pomierzy stopień sprężania, popuka postuka posłucha :mrgreen: najlepiej starego fachmana od diesli taki ci powie czy to sztot czy jeszcze polatasz pare tysi :wink:
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Premiera modelu 3008DKR MAXI Premiera modelu 3008DKR MAXI
    Peugeot Sport, zespół mający na swoim koncie dwa niedawne zwycięstwa w edycjach 2016 i 2017 legendarnego Rajdu Dakar (edycja tegoroczna odbyła się w styczniu w Ameryce Południowej), przedstawia samochód, który ...
    Jak często kierowca powinien badać wzrok? Jak często kierowca powinien badać wzrok?
    Jak często kierowcy badają wzrok? Zwykle, gdy ubiegają się o prawo jazdy. Później, jeśli na tym etapie nie stwierdzono wady wzroku, nie mają już takiego obowiązku i mogą bagatelizować nieostrość widzenia. Kierowcy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50