Jestem w Essen, potrzebuje pomocy w kupnie samochodu

Jestem w Essen, potrzebuje pomocy w kupnie samochodu

14 Sie 2008, 14:30

Witam, mam nagrany samochod do kupienia, nie wiem co dalej... nie wiem gdzie mam sie udac do urzedu i jak zalatwic tablice, aktualnie jestem w Essen, samochod mam do obejrzenia jutro w Hannoverze, autko ma wazny TUV i jest zarejestrowane jeszcze w Niemczech, najgorsze ze nie bardzo umiem niemiecki (ze sprzedajacym dogaduje sie po angielsku), jesli ktos jest w okolicach i moglby mi pomoc to czekam na odpowiedz moj mail Szary16@interia.pl

Ps. Co jesli podpisze z gosciem umowe, i na jego tablicach (niebieskich) wroce do Polski?? Bede mogl zarejestrowac autko? Polska policja sie nie doczepi do niczego??
Szary
Szary16
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Hybrydy w górę, a diesle w dół - wynajem długoterminowy Hybrydy w górę, a diesle w dół - wynajem długoterminowy
    Na europejskim rynku samochody z napędem alternatywnym zdobywają coraz większą popularność i odnotowują kolejne rekordy kosztem modeli z silnikami zasilanymi olejem napędowym. Również w Polsce łączny udział diesli ...
    Poradnik kupującego #2 - Audi A4 B6 (2000-2004) Poradnik kupującego #2 - Audi A4 B6 (2000-2004)
    Geneza Audi A4 o oznaczeniu producenta B6 wprowadzono do sprzedaży w 2000 roku jako sedan. W następnym roku dołączyła wersja kombi, a w 2002 roku kabriolet. Samochód dzieli wiele rozwiązań z poprzednim modelem o oznaczeniu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Infiniti Q50
      S2020005